ПРОФИЛ

Рейтинг
21663
точки при гласуване
10

dolivo

създаден на 2021-12-06 07:12:24
Всички ваши коментари (7204)
Дата Коментар
Страници
2022-01-11 08:03:36пръстчето дето сочи с него и назидава на снимката е особено готино...

Kъм статия Путин обяви победа над ''финансирания от чужбина терористичен бунт'' в Казахстан

2022-01-11 08:02:48щом толкова лесно с 5-6 тайни агента Казахстанска гражданска война почти пламва, дали не са обикновените пък доволни и щастливи техния лидер? Страх и бойни патрони е любовта на сегашното им управление към народа му. А Путин с железен юмрук ти помага разбира се. Що не помогне с хуманитарна помощ и евтина газ за да им свали цените в Казахтан? нце, по лесно има Мъжленце, ке се бие , ке наказва

Kъм статия Путин обяви победа над ''финансирания от чужбина терористичен бунт'' в Казахстан

2022-01-11 07:56:15агресивни изказвания едва ли решават нещо. да си работят с човека психолозите, кой знае през какво е минал за да е на това дередже

Kъм статия Мним инспектор тормози момичета в автобус 280 в Студентски град

2022-01-11 07:53:34и какво, разболял се човека.

Kъм статия Председателят на парламента, който беше на КСНС, е с коронавирус

2022-01-11 07:52:35Путин дигна мизата с няколко маневри на войски, и сега благородно прави обратно отстъпки. Селски пазар, всеки го прави. Парите му/им са в Лондон и САЩ по борси и недвижимо имущество, така че няма страшно, само се репчи да държи вътрешните си проблеми омотани в някаква дейност. Със страх и ботуш така се управлява индивида подпийващ руски. тъжно ми е за руските хора под олигарха.

Kъм статия Русия обеща, че няма да напада Украйна

2022-01-11 07:47:26Гърция с нас си имаше български въпрос (както и ние с тях) за земи, азбука, изселвания насилствени и т.н. Но не ни е пречила да влезем в ЕС . съседски страни винаги ще се дърлят за нещо. македонците си ги дръсти комплекса. въпроса е, дали ще държим Македонския народ настрани от зона за пътуване и икономическо развитие заради някаква пиклива история и без това писана и преправяна от завоеватели и победители, не само от Македонски псевдо историци. Мое мнение, да си влязат в ЕС, пък пак ще си ср дърлим, а и в Брюксел може да се съдим и чрез субсидийни програми да влияем. това са отделни неща и това което националистите български смесват е престъпление срещу македонския обикновен човек.

Kъм статия Франция настоява да се разберем с Македония до няколко месеца

2022-01-10 10:18:13мн ми хареса тази статия, само 12% антиваксъри, и много отблъснати от тона на комуникация разтревожени хора. това е.

Kъм статия Доц. Околийски: Пандемията може да свърши до края на 2022 г., но не и в България

2022-01-09 22:30:28статистиката е много трудна дисциплина, защото числата трябва да се нормализират. Абсолютни стойности не важат. Няма да влизам в детайли и споря с някой, който е "специалист" от дивана с лаптопа. Щом сте решили, че тренираните в специалността всички са продажници, няма как да се разговаря. Все едно с плоскоземец да разговаряш. 5 млн за 2 години умрели и МНОГО. Тъпота е да не се прави нищо. Научихме и че herd immunity май няма да работи с този вирус По-вероятно е, да изчакаме да мутира в ниско летален. Това се прави като му залагаш на вируса еволюционен натиск с маски,и предпазни средства, да остават мутациите дето са по заразни и ниско летални, за да оцелява по дълго самия репликатор. А параноици винаги ще има, нека си говорят.

Kъм статия Депутати от Възраждане със зелени сертификати, срещу които протестират

2022-01-09 22:14:52поглед в бъдещето, ако другари като Орбан се появят други страни и затегнат граничния контрол вътре в ЕС. Вероятно е заради емигрантския поток.

Kъм статия 4 автобуса с българи са блокирани от часове на границата на Сърбия с Унгария

2022-01-09 16:56:20мизерия и срамота...

Kъм статия Онкологията в София е обирана 4 пъти миналата година

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.