ПРОФИЛ

Рейтинг
21663
точки при гласуване
10

dolivo

създаден на 2021-12-06 07:12:24
Всички ваши коментари (7238)
Дата Коментар
Страници
2025-06-27 18:39:54бреее, това като турски сериал бе

Kъм статия Синът на принцесата на Норвегия е обвинен в 3 изнасилвания

2025-06-27 08:18:30А Нобелова награда за мир, кога?

Kъм статия Идва ли краят на войната в Газа

2025-06-26 20:33:56Бай Ганьо с каравана, каква ******* работа стана...

Kъм статия Властите в Бургас се прицелиха в 30 каравани на Вромос

2025-06-26 19:53:06Щото фиксират цените, лъжат, а изкупува касата по фиксирани цени. А най-тъпото което можеш да обвиниш бизнеса е, че няма милосърдие, защото не участват в комунистическа схема. Пак манипулация на пазара, и пазара ще им го вкара. Като си ербап , плащай пазарни цени.

Kъм статия Безплатните детски лекарства от 1 юли пред провал, няма интерес от фирми

2025-06-26 19:49:45я е за затвора квотира и унищожава професионализма а с Пфайзер какво е лапала е престъпление

Kъм статия Румънски евродепутат внесе вот на недоверие срещу Урсула фон дер Лайен

2025-06-26 10:43:05Бъркате успех в живота и продължаване на вида с интелект. ББ е хитър и вкопчен в живота. Вулгарните му истории са музика за ушите на народа. За разлика, сложните лакърдии на интелектуалците я 10% ги разберат, я не. Ние, интелектуалците, се самодепресираме и мислим дали е добре деца да правим в тоя свят. Айде да се поучим малко от ББ, за силните страни, и да порастнем.

Kъм статия Борисов: Много ми липсва Кирил Петков! Помня как се ''сгодявахме'' преди сглобката в манастира

2025-06-25 19:38:51завзета държава

Kъм статия Тестовете за наркотици на полицаите отшумяха в историята

2025-06-24 19:31:23Гащите явно да нужни, така че бохемите да мижат

Kъм статия Никой не може да спре сергиите с гащи в Златни пясъци, постанови ВАС

2025-06-24 19:30:12Я един друг прочит да предложа. "Джендър" е марксистка идеология, базирана на "queer", което който е чел манифестната им книга, знае че е анти-статукво наред. Всичко да се изтрие, малцинствата да жертви по-подразбиране. Прекомерната емиграция на инокултурни хора, е идеология базирана на самоубийствена емпатия. Гей парадите са идеология за популяризиране на еволюционно маргиналното. С това автоматично деконструира установеното, което е построило сврта досега, и пак е марксистко.

Kъм статия Светът гори, а ние прегръщаме идеологии и се любуваме на тоталитарни режими

2025-06-24 18:27:59Никаква файда за потребителя с твзи фиксирани изкупни цени. Като има свръх производство от всички, в тов момент да не мислите, че има кой да го купи? Понеже тоя ток трябва да иде някъде, намалят на АЕЦа изходната, щото там контрола го има, и пак плащаш скъпия зелен ток. Дано не ни изгърми системата както на Испания и изгърмя. Или от рязък излишък или от рязък недоимък.

Kъм статия За първи път: Соларите произведоха повече ток, отколкото България консумира

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.