ПРОФИЛ

Рейтинг
21663
точки при гласуване
10

dolivo

създаден на 2021-12-06 07:12:24
Всички ваши коментари (7123)
Дата Коментар
Страници
2025-03-21 12:04:30Да си възстановяват монархията и обуздаят изляма експортиран за ЕС. Тръмп одобрява.

Kъм статия Суданската армия превзе двореца в Хартум

2025-03-21 09:30:32и все пак, проблема истинския по пътищата са дрогата и алкохола замърсяването е предимно от кюмбета през зимата и производства през останалото време докато хората са бедни заради кражбите на феодалите, не се занимавайте с инструмента на насъщния им, наречен автомобил колкото и да е мръсен

Kъм статия 30% от колите не преминават годишен технически преглед

2025-03-21 09:26:07нещо импийчмънтче?

Kъм статия Вучич: Богатите сърби протестират, затова бунтът е толкова голям

2025-03-21 07:49:35Псевдо-мутренска трагедия

Kъм статия Задържан за убийството на арестанта полицай обвини колегата си в съда

2025-03-21 07:49:03Той да си гледа вътре внимателно, че шарията чука на вратата с космат мръсен юмрук. Браво на Тръмп - никой не знае кога ще избухне мир. Кьорфишеците добре са задимили визията на ясновидците.

Kъм статия Великобритания: Трябва да бъдем готови да реагираме бързо, ако бъде сключен мир в Украйна

2025-03-21 07:47:12Живи здрави С толкоз порно по нета, някой изобщо гледа ли филми заради секс сцените? ИИ може да грабне всичко и да го "пооправи" по вкуса на гледащия така или иначе. Да си се разберат в индустрията. Не ме интересува актрисата какво пръднала.

Kъм статия Гуинет Полтроу изгони ''координатор по интимните сцени'' от снимачната площадка

2025-03-21 07:43:44За САЩ може и да е добре. При положение, че дете излиза 30 хиляди долата на година образованието, а резултата напоследък е плачевен с неможене да четат и да пишат, и само китайчета и източноевропейски емигрантчета покриват САТ достатъчно, то си е за закриване. Освен това от там тръгнаха джендърските паразити атакуващи деца и объркващи ги от 8-9 годишна възраст кой какъв е. Въпроса е, какво ще се намести в дупката. Избор на училище инициативата, която 17 щата са приели е доста добър начин да създадеш конкуренция в подобряването на упителската база и вдигане на заплатите, примерно. Тънкия детайл е, че тези 30хил. си ги взимаш като ваучъри и даваш на училището, което най-много ти подхожда. Флорида от най-изпаднал щат мина на едно от топ местата по резултати, само заради избор на училища откакто е влязло.

Kъм статия Тръмп подписа указ за закриване на Министерството на образованието

2025-03-21 07:34:54А какви са престъпленията никой не казва

Kъм статия Китай екзекутира четирима канадски граждани

2025-03-21 07:32:18Репутацията настигна носителя си

Kъм статия Парламентарната група на МЕЧ се разпадна. Не могат и да сформират нова

2025-03-21 07:31:32Отврат Терминал 2 **** схемаджийския феодален комуноизъм

Kъм статия Окончателно: НС одобри създаването на държавна верига магазини по идея на Пеевски

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.