2018-01-19 05:00:13 | Е, защо. Защото в лудницата вече няма дежурен лекар.
Гледах снимка - няква гъзла стоеше изобщо с плакатче "Не на съпружеското изнасилване!!!"
А да се разведе - йок. Аз например - сигурно щях, ако жена ми ме изнасилваше, докато гледам мача с трима приятели и четири шишета ракия. Види се, ме спасява само това, че нямам телевизор, не пия ракия, и не гледам мач. Но иначе ...
А на тая сигурно мъжа и и е скръцнал със зъби че си кръсти краката с другите кифли във фризьорския салон, додето децата пищят напикани и гладни вкъщи - и вече "домашно насилие".
Ария от същата опера, като секса в холивуд. Те ти тебе и Световна война.
Kъм статия Близо 200 организации подкрепиха Истанбулската конвенция
|
2018-01-19 01:14:27 | Ние па какво общо имаме, и за каква политика става дума? И преди, и след.
Просто като всички други в общия световен пожар, както и колкото сме могли, сме се опитали да решим въпросите си, и да оцелеем. И сме успели даже повече от други.
А какво искаме, и как е правилно - никой не ни е питал. Дори не се е канил.
Kъм статия Българско военно чудо: Епопеята при Драва (видео)
|
2018-01-19 01:09:33 | Ако човек не знае за какво става дума и слуша тия, ще излезе, че у нас никой не се занимава с друго, освен да седи вкъщи, и да бие жена си. Верно са полудели.
Kъм статия Близо 200 организации подкрепиха Истанбулската конвенция
|
2018-01-18 23:16:02 | Това е налудно.
Kъм статия ЦГМ с поръчки за 700 000 лева за контрол на транспорта и СОТ на будките за билети
|
2018-01-18 20:55:14 | 200 организации на третополови? Че то у нас май изобщо няма толкова хермафродити. Кой членува в тях?
Може ли да видим съдебните им регистрации? Както и финансовите отчети.
Kъм статия Близо 200 организации подкрепиха Истанбулската конвенция
|
2018-01-18 17:47:52 | Ъхъ. И сега кво ще правим: милиции, феоди, шерифства? Кога ще пуснат закон за избор на местен съдия, местна митница, и местна ламя?
Kъм статия Охранителните фирми вече ще могат да пазят цели населени места
|
2018-01-18 17:44:11 | Той си върви без пари. Да не мислиш, че някой плаща на мухите, за да се въртят в барачката над ямата в оня край на двора?
Kъм статия Слави Трифонов прави три дни кастинг за нови политици
|
2018-01-18 15:43:16 | А какво общо има социализма с обикновенната простотия? Благодарение на цензурата, точно по социализма тая дебелащина беше изгонена в ъгъла. Разцъфтя след него.
Kъм статия Слави Трифонов прави три дни кастинг за нови политици
|
2018-01-18 14:59:04 | Е, не повече, отколкото щатите помагат на терористите в цял свят.
Тръмпе, чети вестници бе!
Kъм статия Тръмп обвини Русия, че помага на Северна Корея
|
2018-01-18 14:56:18 | Е нали не го познаваше, от де сега спомени?
Kъм статия Цветанов: Единственото притеснение на Христов бе свързано с 'Наглите'
|