| 2025-10-31 15:34:06 | тва chatGPT голямо творчество. 
10 бона заплата на прокурорче не се вземат лесно ей... 
 Kъм статия  Доказателствата срещу Благомир Коцев са 40 тома, защитниците му искат прекратяване на делото
 | 
                                                                                                                                                    | 2025-10-29 10:47:05 | Само плужеци в  БГ политиката - нищо стойностно. 
 Kъм статия  Мариан Бачев: Нотариалната покана до кмета на ''Изгрев'' не е натиск, а защита на доброто ми име
 | 
                                                                                                                                                    | 2025-10-13 15:49:28 | Kакви дса тия професори и доктори в този комитет, щом дори не знаят, че няма нито едно свидетелство български владетел да е носил титла "хан"! ???????? 
 Kъм статия  Паметник на хан Аспарух на мястото на ПСА предлагат общественици
 | 
                                                                                                                                                    | 2025-10-13 15:47:04 | А това че 90% от учителите за никакъв чеп не стават какво ще  праим бе министърче? 
Нещо да им повишим квалификациите? Семинари, изпити, алабала... че само с писане на дъската не става, иска се и подход за да се преподава качествено. 
 Kъм статия  Забрана на социални мрежи за деца до 15 г. предлага министър Вълчев
 | 
                                                                                                                                                    | 2025-10-12 12:45:59 | Тея схем иса почнали още по времето на тяхната тройна коалиция. Лошото е че така са увъртяли дупките в повечето закони че съм сигурен няма да стане нищо. 
 Kъм статия  Зафиров иска да се качи на багера, който ще бута незаконни постройки
 | 
                                                                                                                                                    | 2025-10-10 13:43:59 | Винаги ми е било мнго странно като напишат СГС решава. 
Не бе хора определен човек решава - не целия съд. Трябва име за да се знае кой какво прави в тази държава на колективната безотговорност. 
 Kъм статия  СГС решава дали Благомир Коцев да излезе на свобода (обновена)
 | 
                                                                                                                                                    | 2025-10-10 13:19:26 | Леле как ще го преживее тоя не е истина. Ще чака до догодина сега да приключва някой друг конфликт. За украйна не вярвам да спре до тогова. 
 Kъм статия  Днес обявяват Нобела за мир - големият блян на Тръмп
 | 
                                                                                                                                                    | 2025-10-10 10:48:08 | Много достойно и честно исказване на фона на глупостите им последните години 
 Kъм статия  Сиромахов vs. Тошко: Пиша ти тук, за да ме вкарате в затвора. Защо излъгахте хората и в какво се превърнахте?
 | 
                                                                                                                                                    | 2025-10-09 16:00:55 | Цената за качественото образование трябва да се заплаща мнго високо но за съжаление в техните среди има и много некадърни учители, които не знаят как да преподават. Част от този проблем и и това че им спускат някакви некадърни планове да следват но и самия преподавател трябва да има умението да преподава с интерес и да предисвичка интерес с предмета си. Единици са такива качествени преподаватели във всяко училище. Това са истинските ама то и там е една борба за назначения и има наши-ваши-техни като всичко със заплащане от държавата. Не се ценят уменията, а връзките. 
А относко учениците те си стават все по лигави и недисциплинирани защото основно така са научени от родителите. Какво да научат децата от недисциплинирани и претендиращи за всичко родители. 
 Kъм статия  96% от българските учители са доволни от професията, но не дотам от заплащането
 | 
                                                                                                                                                    | 2025-10-09 12:26:39 | Спасители на плажа са ми те направо 
 Kъм статия  Пеевски за ПП-ДБ: Татко им Бойко отново се налага да ги спасява
 |