ПРОФИЛ

Рейтинг
-6200
точки при гласуване
0

Gunteer

създаден на 2024-06-05 03:00:31
Всички ваши коментари (667)
Дата Коментар
Страници
2025-01-21 02:05:10Указите са вече подписани. Популист беше по време на първия мандат. Сега вече ще действа. Джендо, ти повече от 1000 лева на месец изкарваш ли с Джонката-Ванката? Като гледам, по цял ден пишете тук. Сигурно ви плащат нещо, като за полезни идиоти.

Kъм статия ''Падението на Америка приключи''. Какво обеща Тръмп на клетвата си като президент (видео и снимки)

2025-01-20 22:50:58Мисля, че ще изпълни много голяма от обещанията си. Личи си, че вече се смята за човек с мисия. След опита за убийство няма как да не е преосмислил всичко. Освен това знае, че времето му е преброено и иска да бъде запомнен като благодетел и патриот. Личи си, че целият бизнес е зад него, буквално и преносно, и всички технологични компании. Нямам търпение да разгроми наркокателите и да изпрати всички уроди, които провалят цели страни вече, а не просто отделни хора, на смърт.

Kъм статия ''Падението на Америка приключи''. Какво обеща Тръмп на клетвата си като президент (видео и снимки)

2025-01-20 22:47:02Този боклук и съучастниците му трябва да бъдат съдени за национално предателство и нищо по-малко! Дали? Кой знае колко джихадисти, убийци, изнасилвачи и всякаква друга измет ни е вкарал тоя боклук безсрамен!

Kъм статия Началникът на отдел Миграция в СДВР е арестуван в центъра на София

2025-01-20 21:20:44Интересно! Това, че Бояна е на път да фалира, го чух за първи път преди три месеца, а даже не съм в тоя сектор.

Kъм статия Какво става с киностудия ''Ню Бояна''

2025-01-20 21:08:36Гледах интервю с него, много приятно и умен човек. Напушва ме на смях от външния му вид, защото е едновременно с това и щангист, но имам проблем само с два вида хора - простите и селяндурите. За разлика от него, аз не бих се поколебал да ги пребия. Като го гледам тук има доста, които си го търсят. И съм убеден, че са грозни, освен че са прости и селяндури.

Kъм статия Тийнейджъри нападнаха щангиста Захари Георгиев заради хиалурон в устните

2025-01-19 22:29:05Такава постоянна простотия, такова постоянно насилие няма никъде другаде в Европа. Всеки ден четем как някой убил майка си, баща си, жена си. Само като види човек какви имена имат селата ни, местностите, а и някои градове, може да му стане ясно, че тук никога не са живели интелигентни хора и винаги простаци са били на власт. Простаците на върха са отговорни, но и те идват от същия този народ. Народ от простаци, буквално малоумни.

Kъм статия Мъж уби жена си във Врачанско, направила му забележка да спре да пие

2025-01-17 23:05:08Да, западът определено защитава нашите демократични интереси и идеалът ни за чиста и свята република, което май трябва да рече християнска, а не пълна с демонични чалгари и мутри! Пхахах Ни дума за това и за връзките между тях. Всички са част от едно и също котило, но те или се правят, че не знаят, или още по-лошо - не знаят. А какво общо има еврозоната? Не се притеснявайте, за това решение няма значение кое правителство е на власт, то е вече взето. Ще ни натресат еврото много скоро и рязко ще ни паднат покупателната способност и качеството на живот. Качеството на живот най-после ще отразява качеството на мисленето. И нашата средна класа ще започне да обеднява като във всички останали страни в ЕС. След още няколко години всички ще се еднакво бедни.

Kъм статия Financial Times: БСП са проруска партия, а ИТН - популистка група

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.