ПРОФИЛ

Рейтинг
1952
точки при гласуване
1

Propaganda

създаден на 2022-02-28 01:36:26
Всички ваши коментари (1007)
Дата Коментар
Страници
2022-03-09 11:08:29Поредната хибридка на путкин. русия се превърна в синоним на лъжа.

Kъм статия Русия заговори за секретни документи, според които Украйна щяла да нападне Донбас през март

2022-03-08 10:40:10Изцяло грешна позиция на премиера. Не ние се нуждаем от руски газ, а те от нашите пари. Една зима без коли и на свежо, студено не е нищо в сравнение расия да бъде срината икономипески. Сега или никога.

Kъм статия България ще поиска от ЕК изключение от санкциите на ЕС за вноса на руски газ и петрол

2022-03-08 10:34:33Дори да приемем пристрастно този анализ, вече няма съмнение в провала на руските фашисти. Това дори нисичкото путинче го вижда Операция, която беше планувана за броени часове, вече 2 седмици боксува и няма минимален изглед за подобрение. руските фашисти загубиха по всички фронтове...от военен до икономически. Давам време макс до май/юни преди руснаците да замолят за хум. помощи.

Kъм статия Анализът на Олег Жданов след 12-ия ден на войната

2022-03-07 14:37:33Не виждам проблем. Малкото глад дори е здравословен. Важното е руските терористи да беднеят и гладуват. руските фашисти да бъдат смачкани до разпад на руската държавица. Каза,Пропаганда.

Kъм статия Войната в Украйна ще предизвика шок за глобалните доставки и цената на храните

2022-03-07 14:26:06напчо, не се хаби, не те четем, прорасия означава от грешната страна на историята. Нашата Европа или азиатските боклуци на путина ти. Аз съм човек, европеец, българин. рускоя значи отходен материал. всякакъв. Пропаганда каза!

Kъм статия ''Нека войната ги храни'' - Зеленски призова света да не купува руски петрол и стоки

2022-03-07 13:53:24Значи е истина. расия фасистите дори изхвърлят горивото от машините си...за да просят пощада.

Kъм статия Украйна твърди, че е унищожила 30 руски хеликоптера накуп край Херсон

2022-03-07 13:48:03русия на путн е просто жалка...

Kъм статия Русия обяви нов списък на неприятелските държави. И България е сред тях

2022-03-07 13:43:11напчо, душко моя... ...ти, като всяка проруска амеба, очевидно си с капацитет на интелигентност колкото обелката на варен картоф. Аз не се подготвям, не се кефя, не одобрявам...какъвто и да е военен парад на чужда територия в моята Европа. Аз съм за Европа, не съм ти бедното руско псевдо-жертва от 89 насам, ама и яко силна. руски палаци. Изразих ли се ясно, руско робче или да ти говоря в милиони...рубли, путински крепостен селяк?????????????? Пропаганда, каза!!!!

Kъм статия ''Нека войната ги храни'' - Зеленски призова света да не купува руски петрол и стоки

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.