2024-12-31 14:20:37 | Бедствието в БДЖ е епично по размер. Няма охрана, няма секретно заключване, няма камери, няма противопожарни системи. Всеки може да проникне и да чупи, пали, открадне, повреди и, не дай боже, да саботира вагоните.
Новинарските анонси на първо място ни успокояват, че загиналите са бездомници. Няма проблем. Трето качество българи са повредили транспортна единица на второ качество българи. Коледата все така топли сърцата и ни прави по-добри.
Kъм статия Арестуваха двама заради пожара на Централна гара
|
2024-12-27 14:25:13 | Дали не са точно автобусните компании, всеизвестни монополисти като храненика на властта Ивкони например, в основата на занемарения умишлено железопътен транспорт.
Печелейки веднъж като единствена възможна алтернатива на бавните влакове и втори път превозвайки половината им клиенти след аварии. Интересно е да научим колко плаща бдж за извозване на пътници с автобуси.
Kъм статия Автобус с 50 пътници закъса посред нощ край Велико Търново
|
2024-12-20 19:05:40 | В 21 век, най-голямата държава в света има за ръководител един болен човек с интелект и манталитет на 7 годишен.
Kъм статия Зеленски нарече Путин ''тъп задник''
|
2024-12-20 18:10:20 | Тръбите на "дружбата" са ви в средата на седалищата на вас, охотно отворени срещу една шепа сребърници. Мазна продажна сган.
Kъм статия Борисов пред Орбан: ''Балкански поток'' е тръбата на дружбата
|
2024-12-20 17:53:06 | Нека да преговарят. Няма проблем. Само да не се връзват на въдицата да правят правителство зависещо от мурафета на тикви, чиято единствена цел са опити за злепоставяне.
Kъм статия ДБ продължава да преговаря с ГЕРБ, работата тече ''конструктивно''
|
2024-12-13 12:03:00 | Чукундурите законотворци, някой чувал ли е за презумпцията за невинност?? Защо съсипвате живота и здравето на невинни хора с калпавия си закон? Като потвърди кръвната проба, тогава налагайте тия конфискации. Които са и противоконституционни на всичкото отгоре.
Един нормален юрист няма да ги оспорва тия недоносчета.
Kъм статия МВР върна с щети колата на шофьор с фалшив положителен тест за наркотици
|
2024-12-10 21:23:29 | Мобилизирайте цялата държава заради една сюрия алчни глупаци, че малко е корупцията за разследване тука. Да си плащат за адвокати и да съдят който си изберат за виновен. Може и приятелите им, дето са ги светнали за далаверата. Най големите пирамиди са у нас. Пирамиди от идиоти.
Kъм статия МВР започна проверка на пирамидата BETL и призова засегнатите да се обадят
|
2024-12-02 11:54:34 | Управниците, първо се погрижете за повишаване на доходите както в държавите от които заимствате тези ограничения, и после ги налагайте. Това сега е чиста дискриминация на база социално положение.
И как бих замърсил повече с колата си с 200 мг СО2 посещавайки центъра 5 пъти в годината по работа, от колкото някой със 100 мг СО2, но работещ там всеки ден и правещ по 10 тигела? Трябват квоти за всички за да е справедливо.
Kъм статия За ден 3800 стари коли нарушиха забраната да не влизат в центъра на София
|
2024-11-30 21:56:10 | Няма лесно отърване от червената фашистка плесен. Само с бой става, за съжаление. Нежни революции, както в България, само удъжават агонията.
Kъм статия Грузинският премиер заговори за Майдан
|
2024-11-26 21:05:17 | Пак ли тая мутра ми размахва пръст от екрана? Кошлуков, до кога ще ги тъпчеш новините с тоя словесен боклук от Борисов и Пеевски?
Kъм статия Борисов: Оттеглям кандидатурата си за премиер, ще върна мандата веднага
|