| 2025-10-14 17:48:50 | Този си осигури прекрасни старини с парите които държавата ще му плати - нашите пари. А вие работете до гроб без пари. Управляват ви престъпници.
Kъм статия Благомир Коцев в писмо от затвора до Европейския комитет: Когато демокрацията е атакувана в една членка, отслабена е цяла Европа
|
| 2025-10-14 17:41:39 | И милион и половина пенсионери търсят по голяма пенсия от 700 лева ама няма.
Kъм статия Разградската болница си търси специализанти
|
| 2025-10-14 12:11:07 | Жалко. Една епоха от живота ни си отива.
Kъм статия Краят на една епоха: MTV затваря музикалните си канали
|
| 2025-10-13 13:28:54 | Ще изстреля - чушки. Поредното старо желязо което ще остане на дъното на океана да го ядат рибите. Това източно зло ще се разпадне завинаги. Свобода за всички поробени руски републики.
Kъм статия Руска подводница изплува край бреговете на Франция
|
| 2025-10-12 05:45:09 | Молете се да сте здрави и незавиждайте на парите от ТЕЛК. Това са черни пари платени на хората за тяхното нещастие. Молете се да не ставате на 60 с болести и да броите дните до пенсиониране. Това не е живот а страдание. Не го пожелавам на никой.
Kъм статия Започват проверки защо 800 хил. са с ТЕЛК
|
| 2025-10-12 05:39:47 | Българите живеем най малко. Най опасната е възраста 61 прескочим ли я имаме шанс да живеем още някоя година. Гуцанов вместо да се занимава с простотий което не му е работа да провери къде отиват пенсиите на починалите които не дочакват пенсиониране. Обикновено мъжете в България достигат 68 години и си отиват от този свят. Това показва че работят 40 години а получават пенсия 3-4 ако достигнат до щастието да вземат пенсия. Къде отиват тези пари!? След 60 години в болницата си отписан - обясняват ти с недомлъвки че щом си на 60 нали знаеш - бери си грижите.
Kъм статия Започват проверки защо 800 хил. са с ТЕЛК
|
| 2025-10-12 05:26:29 | Сигурен съм че бройката е много малка и много повече хора трябва да са вътре. С вродена аортна стеноза съм. На 41 години получих мозъчен инсулт. Бях 6 месеца болнични. Възстановяването ми коства три години и малко. Тогава дори не предполагах за ТЕЛК и че ми се полага. Така 18 години подигравка.Преди седем години се поврежда клапата на сърцето ми. Връща кръв обратно. Личната лекарка отново не ми казва че трябва да се освидетелствувам и ми се полага Телк. Когаато ходя на прегледи и видят кардиограмата ми от 7 години ми казват колко е лоша и ме питат как живея. Смених личния лекар. Няколко пъти се подиграваха с мен при подаване на документи в Телк че не ми достигало много малко!!? Докато една кардиоложка просто се възмути и каза че това е подигравка с мен. Обжалвах в Нелк и ми дадоха правото от което тая педераска държава ме лишаваше 20 години. Ще кажа на тук възмущаващите се Молете се да сте здрави и не ви трябват парите от Телк. Те са черни пари плащани за мъката на хората.
Kъм статия Започват проверки защо 800 хил. са с ТЕЛК
|
| 2025-10-10 16:19:20 | На бозавия най му приляга наградата за лудост.
Kъм статия Не е Тръмп - Мария Корина Мачадо от Венецуела взе Нобел за мир
|
| 2025-10-06 14:37:16 | Сега кой ще харчи парите му!?
Kъм статия Падна от балкона: Смъртта на бившия шеф на Правда разтърси Москва
|
| 2025-10-05 08:44:30 | До следващия порой. Когато ще е отново същата картинка !? Събаряне му е спасението. А на онези разрешили подобно строителство - затвор.
Kъм статия Северна Македония готова да помогне за справяне с бедствието у нас
|