2022-06-03 17:16:35 | Като знам в СУ какви глупости ми преподаваха сигирно цялата система е првпълнена с лъжливи експерти. Но това е важно за генерирането на слаб матрял все пак.
Kъм статия Даниела Везиева е плагиатствала в особено големи размери: отнемат докторската ѝ степен
|
2022-06-03 11:39:16 | Пращайте ги в Русия да почиват тия държавни служители
Kъм статия Според БСП украинските бежанци проваляли ваканциите на държавните служители
|
2022-06-03 11:37:04 | наскоро ми се наложи да посетя тази болница по спешност. Вътре имах усещане че съм като в зона за просяци от гето в САЩ. Лекарят ми предписа антибиотици без да изиска изследвания и ми влоши състоянието, отидох във втора клиника друга диегноза с нови антибиотици, които създадоха хроничен проблем. На трето място заложих на опит в СофияМед пак ме вурна към първата диегноза, въпреки че единствения сходен симптом беше болката - без преглед антибиотици за по-дълъг период. Е този път реших да не пия нищо и съм по-добре. Благодаря на ГЕРБ за състоянието на здравеопазването в България, в която лекарите вместо да ти помагат да оздравееш ти вредят допълнително
Kъм статия Пирогов с над 16 млн. лева просрочени дългове, назначават прокурист
|
2022-06-02 19:23:09 | Тази Теменужка вместо да гние в затвора щяла да го съди. Няма такава държава
Kъм статия Василев към Теменужка Петкова: Не аз съм ходил в Русия със самолет за рождения си ден
|
2022-06-02 19:08:37 | Ако тя се извинява всеки ден и учителките трябва да се извиняват на учениците си за тона. Борисов колко пъти се е извинил за карането от телевизора?
Kъм статия Константинова се извини на бежанците: Базата в Елхово ще бъде затворена, остава тази в Сарафово
|
2022-06-02 19:05:58 | За десети път обещава публично заради внушенията на ИТН. Руските партии и медии всячески се опитват да създадат от нищо тема за да изградят мнение в обществото
Kъм статия Премиерът обеща, че няма да решава сам за Македония
|
2022-06-02 15:53:02 | ПКП обиди ли се
Kъм статия Хазарта си направи селфи със среден пръст за ГЕРБ: Това е най-малкото
|
2022-06-02 15:51:37 | Президент и 5 партии в парламента са подчинени на Русия. Да не говорим за водещи медии и институции. ПП с това наследство работи
Kъм статия Форбс подреди класация на приятелите на Украйна, България я няма в топ 20
|
2022-06-02 11:57:20 | Чичака не е ли чувал за реформа? Най-лесно пари да раздаваш като престъпника Тиквата
Kъм статия Гьоков иска поне 10% увеличение на заплатите на държавната администрация от 1 юли
|
2022-06-01 12:30:10 | Ниската избирателна активност е причината Копейкин да е депутат. Нека не забравяме, че дори на избори 2 в 1 60% независими българи предпочетоха друг да им реши кой ще ги управлява. А иначе демокрация, права а-у, но гражданският ми дълг да го ползват роми и турци.
Kъм статия Сблъсък между депутат от ПП и Костадинов в пленарната зала (видео)
|