2022-12-15 14:55:30 | ДПС и ГЕРБ в СОС не подкрепи махането на Руския паметник. Тогава не квичаха нали
Kъм статия СОС не одобри план-сметката за почистване, София няма да остане мръсна, успокои Фандъкова
|
2022-12-15 14:54:32 | Световното лидерство по смърт за което ГЕРБ се погрижи ще оправи проблема. И по аборти сме лидери изобщо страхотни промивки падат.
Kъм статия Рекорд: 14 милиарда лева разходи за пенсии - колкото всички приходи в НАП за половин година
|
2022-12-15 14:49:28 | ДСП, ГЕРБ и Възраждане - три от руските партии в България го играят обидени.
Kъм статия ПП издигат Денков. На поканата им за среща се отзовали само ДБ, БСП и ''Български възход''
|
2022-12-15 12:31:14 | Как очаквате някой наистина да се изправи срещу мафията и да не ни лъже като сами можете да видите колко лесно е да бъде превърнат в крадец и пратен за години сред убийците. В същото време простолюдието ще цъка с уста и ще го обижда, а останалите няма да могат да направят нищо. В превзетите държави няколко депутата не правят разлика.
Kъм статия Иванчева: Преместиха ме под строг режим, в килия съм с убийца
|
2022-12-15 12:28:14 | Вижда се, че Иванчева е ползвана за пример към хора като Добрев, Вълка, Ковачки, Домуса и ред други - те добре виждат, че дори да няма доказателства срещи теб ако не слушкаш и да протестират в твоя подкрепа не е никакъв проблем да бъдеш превърнат в парцал и смачкан- дори и да родиш дете.
Kъм статия Иванчева: Преместиха ме под строг режим, в килия съм с убийца
|
2022-12-14 14:55:14 | За БСП ясно, че им се налага да го играят опозиция за да са дразнител. Хубаво е поне, че чрез партияна на Янев официално Радев подкрепи мафията. Фалшивият герой както казваше Лозан Панов.
Kъм статия Правителството на ГЕРБ се провали, гласовете на ГЕРБ, ДПС и БВ не стигнаха
|
2022-12-14 11:26:44 | То кабинетът си беше на ДПС
Kъм статия Делян Пеевски в пленарна зала, за да подкрепи ГЕРБ
|
2022-12-13 20:01:52 | Години наред първи защитници на ваканцуването. Сега се правят на интересни
Kъм статия ГЕРБ предлагат съкращаване на депутатската ваканция
|
2022-12-13 19:56:52 | 12 години ГЕРБ. На думи срещу Русия на дела само с Русия
Kъм статия Графика показва как Лукойл трупа стотици милиони на месец на гърба на българските потребители
|
2022-12-13 19:20:50 | Е не не стърчи, той сам си е дошъл и е присвоил партията на мутрите.
Kъм статия Стърчи ли Борисов зад Габровски: ДПС и 'Български възход' не казват дали ще подкрепят проектокабинета
|