2021-11-05 19:49:38 | 1. Не е казал ама БНБ услужливо изкривява темата за да тушират авторитета на Рашков и разбира се медиите я подхващат
Kъм статия БНБ: Бойко Борисов не е собственик на банка у нас
|
2021-11-05 19:48:06 | БНБ прави кризисен ПР на мутрата Борисов. На всички е ясно, че подобно криминално лице няма как да има банка на свое име. Същото е и с водещите медии.
Kъм статия БНБ: Бойко Борисов не е собственик на банка у нас
|
2021-11-05 19:43:45 | Опорката на троловете на герб - няма как да се изнасят пари със сакове в 21-ви век се прави с крипто валута т.е. диктаторът Радев е разпоредил да се лъже срещу спасителя Боко.
Kъм статия Асен Василев пред OFFNews: Разкритията за милионите в торбите са благодарение на проверките, които започнахме
|
2021-11-05 14:25:59 | ****Следете сега дали ще ни занимават със случая 3 месеца като с двойното гражданство на Кирил Петков.****
Гледах пресконференцията. Неприятно впечатление ми направи, че след скандалните разкрития въпроси имаше само от ПИК и едно влогърче интервюирало Пеевски... разбира се не питаха по темата.
Какво стана с журналистите от БНТ, НОВА, БТВ, Свободна Европа, Oфнюз, дневник... - всички тези, които твърдят че са част от свободни медии само преписват казаното предимно изваждайки от контекст.
Kъм статия 60 милиона лева от парите за АМ ''Хемус'' са изнесени в торби и чанти
|
2021-11-05 13:37:34 | на всички е ясно ама кучетата си лаят, а държавата си се изкупува на безценица
Kъм статия Иванов и Мирчев: Концесията на летище София смърди на корупция и национално предателство
|
2021-11-03 19:31:20 | Дайте първо да видим дали номерът на ИТН, ГЕРБ, БСП и ДПС за броене на ръка ще мине. Тези четирите абревиатури са си сериозна пречка за промяна
Kъм статия Ако мандатът стигне до Демократична България, ще има правителство, обеща Христо Иванов
|
2021-11-02 21:03:53 | ИТН, ГЕРБ и ДПС отново в синхрон
Kъм статия ЦИК ще могат да манипулират и послъгват, ще могат да крият и изхвърлят
|
2021-11-02 21:02:27 | Национална телевизия занимава зрителите си с престъпник
Kъм статия Прокуратурата не може да намери Расате, за да му повдигне обвинение. А той е в БНТ
|
2021-11-02 13:22:48 | Да се беше сетил да си мръднеш пръста лятото като ситуацията можеше да се овладее вместо да повтаряш от екрана положението е под контрол чакайки да почнат да измират по 300 на ден. Да беше инвестирал повече от 10 хиляди лева в кампания за ваксиниране.
И сега какво ваксинирахме се ама ще ни затвориш - и от какъв зор да се ваксинираме, за да сме защитени по домовете от мухите ли?
Kъм статия Кацаров: Следващите 2 седмици ще са критични, ваксинирайте се
|
2021-11-02 13:20:02 | 3. И теб как те промени? Стана борец за свобода пред монитор ли :D От този монитор ли разбра кои са т.н. мошеници около Хазарта? Смешно човече, вероятно платен трол.
Kъм статия Ицо Хазарта: Това, което искам да премахна, е зубренето. Тази система ни учи да сме тарикати на дребно
|