ПРОФИЛ

Рейтинг
305
точки при гласуване
1

Незначителен червей

създаден на 2024-05-23 20:29:21
Всички ваши коментари (1103)
Дата Коментар
Страници
2026-02-12 13:22:11Това е. Ивайло Калушев произхожда от интелигентно семейство,супер образование и още на 20 достига ниво ,на който другите достигат след 1500 години. Идва скуката, търсене на все по силни преживявания и почва духовната и обществена самота. С харазматичност и интелигенност повлича стадото и става Господ. Плюс Драгодановски Будизъм и педофилия. И върхът е самоубийство с цел избягване ужаса на смърта. Тотален контрол Надсмиване над човешката природа. Супер. Който го може.

Kъм статия Още експертизи по случая Петрохан: Няма барут само по ръцете на 15-годишния Алекс

2026-02-11 19:42:43Браво браво браво!!!!!

Kъм статия Лора Христова донесе втори медал за България от Олимпиадата в Милано

2026-02-11 13:31:56230 млрд. Напиши още веднъж комплимента , че е изтрит. Благодаря

Kъм статия Мъжете от хижа Петрохан гладували няколко дни преди смъртта си, за да се пречистят

2026-02-11 13:20:20Ай честито !!! Убава президентка , с апетит и мършав министър- председател. Чудесна комбинация. 3 в едно. Ура. Комунизъмът продължава !!!!

Kъм статия Йотова посочи Андрей Гюров за премиер

2026-02-11 13:17:03Чета коментарите по долу и гледам Комиците по Btv. Не знам кое от двете е по тъжно и по ненужно. Оранени артисти бълват тъпотии за хонорари , скучаещи граждани пишат готварска книга за Будисти от Ракитово. Пъстър свят !!!!

Kъм статия Манол Генов: НПО-то на Калушев не ни е подавало сигнали. Влизали са въоръжени в министерството

2026-02-11 08:35:09Съвършенни в живота , съвършенни в смърта. Това са тези хора. Но защо двете деца? Защо? Компетентните органи си свършиха работата ,но заради корупционното миналото и имидж никой не им вярва. Отделно 95 процента от обществото води скучен живот и когато всеки е срещу всеки по мнение става интересно. Такъв е светът. Нищо ново

Kъм статия Мъжете от хижа Петрохан гладували няколко дни преди смъртта си, за да се пречистят

2026-02-10 22:19:57С навлизането на интернета и платформите ,всеки може да е журналист и да прави телевизия, предавания,интервюта и т. н. Така че ,шефовете могат да си правят каквото искат. А ,, неудобните ,, са хора от старата школа или кой праща хартиени писма в днешно време. Динозавърска професия. Тъжно ,но факт.

Kъм статия Марио Гаврилов: Медиите у нас са в слугинска роля

2026-02-10 20:21:36Yoghurt добре казано и обяснено за корените на тази трагедия

Kъм статия Майката на Ивайло Калушев: Синът ми е невинен, той не може да извърши това

2026-02-10 19:39:01Откъде намират сили, да дават изявления тези родители,при положение че детето ти е мъртво?

Kъм статия Майката на Ивайло Калушев: Синът ми е невинен, той не може да извърши това

2026-02-09 22:22:00България се тресе от трагедията в Петрохан,вие пак ни занимавате с подобия на хора -Политици

Kъм статия Познати муцуни: Ива Митева не отрече, че отива при Радев

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.