ПРОФИЛ

Рейтинг
-1995
точки при гласуване
0

Гьорче2

създаден на 2023-09-30 20:00:50
Всички ваши коментари (350)
Дата Коментар
Страници
2023-10-11 01:39:20Помните ли ПРЕДИШНИЯТ КМЕТ на "генерала наш" с ПОРНОЗВЕЗДАТА на Средата на Кампанията ли беше или НЕПОСРЕДСТВЕНО ПРЕДИ, вероятно За Да Има ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ, да Се ВЪЗПРИЕМЕ и ОПЛЮЕ Изцяло от МАТРЯЛА! П.п. дано Не ме ИЗТРИЯТ, за ОБРАЗНО Казаното, но си Е ФАКТ!

Kъм статия БГНЕС: Васил Терзиев е племенник на Петър Младенов

2023-10-11 01:20:58Ендевър, не съм му Душманин на момчето, но това което си посочил е Доста БЛИЗКА РОДСТВЕНОСТ, аз съм израстнал, нормално покрай Бабите и Дядовците пенсионери докато Родителите са на Работа, особено Лятото. Не знам за вас, но Едно Време правеха Родови Срещи, а и по принцип и хората често си ходеха на Гости, чак Втори, Трети Братовчеди, едва ли ще Повярвам, че Малкият Васко, не е бил Любимец на Чичо си ПЕШО! Само ФАКТЪТ, че Тази РОДСТВЕНОСТ НЕ БЕШЕ Спомената още ПРЕДИ, при самата НОМИНАЦИЯ, и с ПЪЛНОТО СЪЗНАНИЕ, че ТОВА ШЕ ИЗЛЕЗЕ НА ЯВЕ един Слънчев Ден, КАЗВА ВСИЧКО! ЧЕСТНОСТ и МОРАЛ, ПРОЗРАЧНО УПРАВЛЕНИЕ? ДОВЕРИЕ????? Този ФИЛМ сме му се НАГЛЕДАЛИ ВЕЧЕ Плюс 45 ГОДИНИ УСПИВАНЕ и ЗАЛЪГВАНЕ на Матряла! Как пък ВСЕ генерала Атансов ВСЕ ги Намира ТАКИВА! П.п. дано ми оставят Коментара, колкото и да е НЕУДОБЕН, е От СЪРЦЕ!

Kъм статия БГНЕС: Васил Терзиев е племенник на Петър Младенов

2023-10-11 00:02:36пУринсе е ПОДСИГУРИЛ ТРОЙНО! Еваала София, Еваала Стандарта! П.п. по Темата съм, по Темата съм.!..

Kъм статия БГНЕС: Васил Терзиев е племенник на Петър Младенов

2023-10-10 23:59:42Айдее, Отиде Коня у Ряката.!.. Уелком Ин България биичес, Черноморието.!..

Kъм статия БГНЕС: Васил Терзиев е племенник на Петър Младенов

2023-10-10 14:50:19На тази снимка Кънев ако сложи едни Кръгли Очила и щях да го Объркам с Професор Сталийски..

Kъм статия Радан Кънев: Живеем в международна криза на сигурността

2023-10-10 14:46:45Е като ХамаZ е Терористична, а не Политическа Организация, КАК Така, Нетаняху/Израел ом ПОЗВОЛЯВА да правят "Военни Учения" по Границата на Израел!?!! Много МЕК бил този Уж Военен ХардЛайнер!?!!!!

Kъм статия Радан Кънев: Живеем в международна криза на сигурността

2023-10-10 01:46:33И това ДОБРЕ ли Е? Тези които стоят зад Подобни САТАНИНСКИ ДЕЛА, Човечеството Трябва да ги БАННЕ всичките, от ВСЯКА държа, започвайки от ГЛАВАТА на "Змията", до где е объркана и СЛАБА и ОМАЛОМОЩЕНА от Братските Украински СИЛИ, БОГ да Ги ПАЗИ и ПОМАГА, както и На НАС, и ВСИЧКИ Добри Хора по ЗЕМЯТА!

Kъм статия Хамас заплаши, че ще започне да убива пленници един по един

2023-10-10 00:25:47deyan_h, И Бахура! :-) Както казваше Големият Къци Лафазанов.: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=qaWReH6xiXE

Kъм статия Имам 6 по висша математика. Кабинетът няма да падне, прогнозира Борисов

2023-10-09 00:42:47Те ВЯРВАТ в техния Бог, за тях нещата не са от вашата Гледна Точка, Животът има РАЗЛИЧЕН Смисъл за Този Който НЯМА КАКВО ДА ГУБИ, НЕ ГО Е СТРАХ! Имат по МНОГО БРАТЯ и Сестри, и НЯМАТ Проблем да се отдадат КУРБАН! Това много от хора НЕ Могат да ОСЪЗНАЯТ, какво е Тяхното МИСЛЕНЕ, посочил съм по горе за СТРАХЪТ!

Kъм статия Израел обяви състояние на война, жертвите са над 600

2023-10-08 16:05:50Жалко! Трябвало е да го оставят ЖИВ да СТРАДА!

Kъм статия Високопоставен лидер на Хамас е открит мъртъв

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.