2022-08-25 21:21:12 | хахахах, това ли измисли, красимире? Виж сега и хаш-тага и направи връзката с едни протести срещу любимите ти прасе и тиква.
Kъм статия Въздушните линейки: проблеми със системата и с интеграцията
|
2022-08-23 23:43:38 | красимир се включи с торба обиди и нито един факт. С какво можеш да обориш изнесеното в статията, а? Къш в зайчарника за нов инструктаж!
Kъм статия Божанов за ''литературното четене'' на Борисов: Никога не е боравил добре с фактите
|
2022-08-23 21:40:38 | бармалейчо май усеща болки в гърлото... спокойно, тролче, тук е Европа, никой няма да те резне заради идиотски убеждения или дупедавство.
А тия простотии за ЗАЕЦ кажи на мутрафонова да си ги завре където я целувате. Единствените кретени на планетата способни на такава глупост за руZките нацисти.
Kъм статия Партизани прерязаха гърлото на руски войник в Мелитопол, посегнал на непълнолетно момиче (видео)
|
2022-08-23 21:29:50 | ЕА, деде, ти от плажа в Сицилия ли се включи? А уж обеща да не бришеш по време на почивката. Пак лъжеш, а? :)
Kъм статия Ердоган настоява Русия да върне Крим на Украйна
|
2022-08-23 21:26:18 | order, тая измишльотина я слагаш сигурно за пети път. Пак си е кремълско говно, нали знаеш?
Kъм статия Руският парашутист, който заклейми войната: Разбрахме, че не освобождаваме никого
|
2022-08-23 18:17:31 | И на #кой да благодарим и за липсата на хеликоптери, и за проблемите със системите? Със сигурност не и на една тиква, която управлява 12 години и не свърши нищо, нали, красимире? Тиквата е велик беше писал май
Kъм статия Въздушните линейки: проблеми със системата и с интеграцията
|
2022-08-23 18:11:14 | Врява и безумство е това, дето го бришете ти и приятелчетата ти, красимире!
Kъм статия Газ от Газпром може да е по-скъп от отказаните от кабинета танкери
|
2022-08-23 18:09:33 | Упс, даже и приятелят Ердо го каза - марш обратно в оркистан!
Ей тъй кат' станИ...
Kъм статия Ердоган настоява Русия да върне Крим на Украйна
|
2022-08-23 18:08:16 | кой процес продължава, любЕ(оборотное)?
Пушенето ли? Щото досега нацистите не са ударили ни един химарс, та ако за това говориш - процесът не е започнал дори.
Kъм статия Украинската армия удари с точен удар офиса на Денис Пушилин в Донецк
|
2022-08-23 17:47:32 | От над 100к армия изсипана в Украйна се намериха само шепа хора, които да осъзнават какво са направили. Кофти съотношение...
Kъм статия Руският парашутист, който заклейми войната: Разбрахме, че не освобождаваме никого
|