ПРОФИЛ

Рейтинг
-2458
точки при гласуване
0

Октим

създаден на 2022-05-07 18:08:11
Всички ваши коментари (2166)
Дата Коментар
Страници
2025-06-27 12:45:02Аха! Значи 699 са напълно невинни!

Kъм статия Над 700 души са задържани за връзки с израелските служби в Иран

2025-06-27 12:35:40Хващам се на бас, че нито една от тези жалки плюнки няма да се откаже от политиката и всяка от тях отива директно при двата шопара за да рапортуват за отлично изпълнената задача!

Kъм статия Общински съветник от Бургас напусна ПП

2025-06-27 12:32:14Бай орбанЮ не е приятел на собствения си народ, Плевнелиев ми говори за България ...

Kъм статия Плевнелиев: Орбан не ни е никакъв приятел, финансира кампания срещу България

2025-06-27 12:26:59Няма ли кой да свали с един снайпер всички тези изроди от вишките им? Много ми е интересно какво общо има украинското знаме с използваната тоалетна хартия наречена лев ...??? И питам това, защото по начало на комунистическата мръсна сган рублата винаги им е била по-мила от всякаква друга валута! Разбира се само на думи, тъй като от край време тези гъсеници кътат и долари, и западно-германски марки, а отдавна и евро по банковите си сметки!

Kъм статия Бивш депутат комунист с вишка свали украинското знаме от сградата на Столична община (видео)

2025-06-26 18:07:22Не ми се мисли какъв щеше да бъде крайния резултат, ако двете говеда се бяха сбили заради някаква смръдла от женски род ...???

Kъм статия 14-годишен ученик е в болница след сбиване заради цигара

2025-06-26 17:54:05Защо? За да докаже пред света любовта си към КГБ-ейската престъпна отрепка пред целия свят ли?

Kъм статия Тръмп ще отиде на преговорите между Русия и Украйна само ако и Путин участва

2025-06-26 17:44:01Кръстете я направо “Свинската комисия“, тъй като това име най-много ще ѝ отива!

Kъм статия БНТ: Записът на Барбутов и кмета на ''Люлин'' е направен от Антикорупционната комисия

2025-06-26 17:40:44Майко мила! Позната ми е къщата от снимката, която не е далеч от болницата ... Пази Боже някой в нея да пострада!

Kъм статия Голям пожар край Карнобат задейства за пръв път БГ-Алерт (обновена)

2025-06-26 17:34:59Глупаво е, че внедрените в ПП агенти на двете гнусни свини се събраха на куп преди да се издадат КОИ са! Но от такива ... умни действия не бива и да се очакват!

Kъм статия Емил Соколов: Напуснах ПП, защото ме обявиха за враг след поредната тъпа интрига

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.