ПРОФИЛ

Рейтинг
2010
точки при гласуване
2

Муню

създаден на 2021-10-15 13:59:02
Всички ваши коментари (687)
Дата Коментар
Страници
2025-02-13 11:12:58Абе срещу "менте" опзицията всички зяет. Хем управляват и пак мърморят. А сега какво, чалгарите са с Пеевски!!! Славчо Македонски нещо така да каже, или пак да се закле, че не е с Пеевски???

Kъм статия ВИДЕО: Комисията за Пеевски пак не мина, днес заради ИТН. Размяна на грозни обиди, напрежение между Петков и Пеевски

2025-02-13 11:07:44Покъртителна и мрачна част от историята на България. Трябва да се помни и изучава за да не се срамуваме отново!!!

Kъм статия Неграмотен от ''Народния съд'' подписал 227 присъди с палец, 99 от тях смъртни

2025-02-13 09:13:54Абе гербери, като подписвате договора за самолетите, имахте задължение да се съсздаде инфраструтурата. Къде бля Борисов толкова години? И пак не знае и никой нищо не му е казал??? Банда неудачници ни управлява и сега народа е плаща за съхранение на въпросните самолети. А думите за самолети само на чертеж сега управляват с тиквата и мълчат като ПКП.....

Kъм статия Дават 234 милиона за спешни ремонти на летище Граф Игнатиево

2025-02-12 14:44:38Плъшчето превежда мнението на Путлер... Така си е заврял задника в бункера, че не смее да се покаже.

Kъм статия Русия няма да разменя територии с Украйна, твърди Песков

2025-02-12 11:55:27Комунягите са биле на мазно кафе, а :)

Kъм статия ГЕРБ и БСП удариха рамо на Пеевски: Отказаха да разследват влиянието му в съдебната власт

2025-02-11 16:09:06Спиране/паркиране там не е ли забранено?

Kъм статия Кола се удари в бетонна преграда и помете две паркирани коли, има пострадали

2025-02-11 16:05:35Предприятия? Осъзнайте се, нито държавата е добър стопанин, нито общината. Примери колкото искаш!!! Направете ефективен черен списък на фирмите, които точат парите и им се забранява да работят със държавни/общински средства. Но не само фирмите а и техните свързани лица/управители и прочие!

Kъм статия ПП-ДБ-СС предлагат да се създаде общинско предприятие Софийски улици

2025-02-07 10:18:40Е той си е комунист, какво се очаква?

Kъм статия ДБ: Борисов поведе недопустима война срещу медийната свобода

2025-02-06 11:16:54Пеевски иска да регулира пазара. Човека иска комунизъм, така че, въпроса по-долу, има и свой отговор -> русофилите са му нужни и няма да ги пипне.

Kъм статия Пеевски зове Борисов да помогне в борбата за ''освобождение от соросите''

2025-02-06 09:55:02Връзката е с компетентността на тиквата!!! Хемобяснява, че не финансист хем се изказва за милярди. Анадъкмо?

Kъм статия Петков иронизира ГЕРБ след ''малката грешка'' в бюджета: Притеснени сме за вас

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.