ПРОФИЛ

Рейтинг
2010
точки при гласуване
2

Муню

създаден на 2021-10-15 13:59:02
Всички ваши коментари (688)
Дата Коментар
Страници
2022-12-12 13:52:15Ехх, де да беше възможно!!! Народ, който никога не е бил свободен е народ, който не се бори за свобода, уви поробен народ. Поздравления на събудения мозък, но има нужда от страшно много такива. Дано този народ изтрезнее. Имат интелектуалци, имат учени, имат цялата таблица на Менделеев - имат капаците ... Уви имали са Ленин, Сталин и тн. та до сега и Путин. Дано следващия да не се държи като с мужици,

Kъм статия По-добре 10 години в затвора, отколкото да гориш от срам за пролятата кръв. Последните думи на Иля Яшин пред съда

2022-12-09 15:32:36"Нашата партия, убновена и дистантирана....." Хааххаа глупости, който мисли различно-аут! Не, че е от партията, ама явно и гражданската квото е по строй. Браво на Кури - докопай най-старата партия. И без това е обявен, режима за престъпен!

Kъм статия Изключиха Явор Божанков от парламентарната група на БСП

2022-12-09 15:21:03Разгеле! По-добре късно от колкото никога! Пудлизурки може и да си остнаем в очите на нормалните страни, но поне да покажем, че тук има и здрав разум. Ако разкарат и страрите самолети, които никаква работа не вършат, може и излезем на почалба (няма да плащаме обслужване / пилоти на заплата, които не летят и тн)

Kъм статия Парламентът разреши изпращането на военна помощ на Украйна, Божанков се опълчи на Нинова

2022-12-09 13:26:39Пак ли тея искат да правят политика без политици? Аман от тъпотии!

Kъм статия ДПС и ГЕРБ говориха почти половин час. Искат правителство без ярки личности

2022-12-08 13:21:40Хахаха, Радев копира Борисов! Мозъчна дейност от шапкар да чакаш?

Kъм статия ''Това го нямаше дори и при ГЕРБ'': ПП и БСП недоволни, че министрите на Радев се крият от депутатите

2022-12-08 11:27:13Що се отнася до госпожа лъжа, изобщо няма нужда да се доказва. Никой не и обръща внимание. Имаме лъжа, имаме мента, имаме и Меси! Хазарта само не знам защо си прибра пиперливия език? Мисля, че щеше да направи отличен коментар.

Kъм статия Божидар Божанов от ДБ доказа с документ, че Нинова лъже

2022-12-08 09:08:18Нито България, нито Румъния имат граница с Австрия. Този няма да е зле да погледне някой глобус.

Kъм статия Австрия настоява за нов график за разширяването на Шенген с България и Румъния догодина

2022-12-06 10:25:57Браво на хората отвън!

Kъм статия Митрофанова си тръгна през задния вход заради протест пред Руската църква (снимки)

2022-12-06 08:59:16Дам, вискоточни и бе заналог! Кретените стрелят на където им виде очите, стратегите по военни обекти и продоволство. Резултат - еднити избиват цивилни а другите военни при това минимални жертви. Русия, която е помогнала за осбобождаването на България, няма нищо общо със сталинова Русия, нито със путинова Русия. Ама тва е, комуснтите с кръв взимат власт и явно с кръв я дават - мозъчна дейност=0

Kъм статия Трета ударена руска база в рамките на денонощие, този път в Курск (видео)

2022-12-06 08:46:58Вижда се и от запад. Не само нас ни е срам от него, и на запад като се явне и там ги срем.

Kъм статия ''Симбиозата между Радев и Борисов е толкова силна, че няма нужда да се срещат''

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.