ПРОФИЛ

Рейтинг
975
точки при гласуване
1

Niko Kolev

създаден на 2022-06-30 15:22:39
Всички ваши коментари (445)
Дата Коментар
Страници
2025-02-13 14:50:41Изграждането на европейска система за сигурност винаги е било на заден план. След 1990 год. редица слаби европейски лидери сметнаха, че руската заплаха е изчезнала и започнаха да сътрудничат с Кремъл, наивно смятайки, че икономическото обвързване ще снижи агресивното поведение на Москва. Но те не могат да проумеят, че това никога не е работило. В Москва разбират единствено езика на силата.

Kъм статия Остри критики в Европа: Тръмп предава Украйна и ще иска ние да платим

2025-02-13 07:53:48Поведението на сърбоманите в РСМ е продиктувано от интересите на Сърбия. А те са РСМ да не влезе в ЕС преди Сърбия, защото тогава границата между нас ще падне, а това ще улесни идването им в България, докато в Сърбия ще е много по-трудно.

Kъм статия Позиция на МВнР на РБ по повод изявленията на премиера на Северна Македония

2025-02-13 07:49:14Когато зададеш въпрос на Мицкоски и подобните нему за българите, заприличват на герберски активист, на който си задал въпрос за дупката в бюджета. Започват да отговарят като хипнотизирани от Асен Василев.

Kъм статия Мицкоски: Въпросът е защо българите в Северна Македония трябва да бъдат вписани в конституцията, а в Албания не трябва

2025-02-12 10:24:04Ех, боеко, какво ли не правиш, за да ни спасяваш.

Kъм статия Борисов: Мислите ли, че ми е приятно да гледам Митрофанова с Гуцанов? Това ми дадоха ПП-ДБ

2025-02-12 09:51:35Няма страшно. ШиШи ще протегне ръка към Мечо.

Kъм статия ПП-ДБ няма да подкрепят бюджета на първо четене, търсят независими кандидати за регулаторите

2025-02-12 09:23:45Пасоля е събрал полезните идиоти на инструктаж.

Kъм статия ''Кремълският дух вилнее в новото правителство''. Гуцанов на една маса с Митрофанова

2025-02-11 10:58:55За някои от коментарите по-долу. В случая ГЕРБ изтърчаха предварително с кризисния ПР. Самото кметство е тръгнало предната седмица да проверява строежа. Нали се сещате, фирма на наши, 'убави хора. Съответно, Шайката впрегна институции и мисирки, за да изкара друг виновен.

Kъм статия ДНСК спира целия ремонт на Опълченска. Движението не може да бъде възстановено, обяви СО

2025-02-11 09:10:48Sic transit Gloria Mundi!

Kъм статия Михаил Дюзев напуска Дарик радио

2025-02-11 09:08:46ДНСК като бухалка.

Kъм статия ДНСК спира целия ремонт на Опълченска. Движението не може да бъде възстановено, обяви СО

2025-02-09 19:44:46Тази и тя бая хипнотизирана ми се видя.

Kъм статия Сачева: Словесните фокуси на Асен Василев – ''има дупка-няма дупка'', фактите ги опровергават

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.