ПРОФИЛ

Рейтинг
900
точки при гласуване
1

Kaliende

създаден на 2022-03-10 17:47:18
Всички ваши коментари (25)
Дата Коментар
Страници
2023-03-14 14:04:34Няма да му е трудно - отговорност носят собствените му (индиректно) подчинени, които решиха и обявиха повишаване на лихвените проценти (Фед и Министерство на финансите). Може да им прати направо по един служебен имейл.

Kъм статия След фалит на 2 банки в САЩ Байдън търси отговорни за бъркотията

2023-02-15 15:16:03Авторът на статията има повече нужда от очила, отколкото кучето. Елон Мъск не е споделил нищо. Споделил го е някакъв меме профил и го е тагнал, а той е отговорил с емотиконче. Абсолютно неадекватна публикация.

Kъм статия Мъск ''назначи'' куче за главен изпълнителен директор на Туитър

2023-02-14 16:50:41Неадекватност или корупция? КОС звеното, разрешавало всяка година на тоя психопат да поодържа огнестрелно оръжие, въпреки че от 20-30 години не бил в системата??? И нямат ли връзка с база данни на полицията, че срещу този е имало жалби? Ако те нямат връзка помежду си, какъв е смисъла? Напълно откачена работа!

Kъм статия Убиецът на психолога Иван Владимиров-Нав влачил тялото му към мазето, бившият полицай остава в ареста

2023-02-03 17:02:02Личи си, че си напълно ненаясно по темата и говориш празни приказки. Ако си му адвокат, добре. И посредствеността трябва да бъде защитавана, за да има място за още посредственост. Цялата държава се гради на подобни взаимовръзки. Но който разбира от литература знае, че тоя не става за нищо. Всички "награди" и "успехи" са си лично негова заслуга като лобиране, не са безпристрастното мнение на критиката. Виж само отчетите на този фонд и на министерството за последните години и ще разбереш за какви суми говоря. Само за миналата година са към 40-50 хиляди лева, два превода с тиражи в чужбина, платени от нас. Ако е толкова четен и търсен, пазарът щеше да му осигури тия възможности. Но при г.г. винаги е връзкарство, зависимости, взаимни услуги и парите на държавата. Виждам, че няма с какво да се обогатя като говоря с теб, общи лафове и телешки възторг не са моята идея за смислен разговор, така че те оставям да си блееш. Сбогом, смотаняко!

Kъм статия Георги Господинов за втори път е номиниран за Дъблинската литературна награда заедно с Елиф Шафак

2023-02-02 21:18:00Не е завист, а е зов за справедливост. Преведен е на 20+ езика, доедин път с парите на фонд Култура, Министерство на културата и нашите данъци, където редовно предизвестеният печеливш, независимо какво подава. Преводите му се договарят на коктейлите на посолствата. Ако за някои може да се каже, че са на "държавна ясла", то Г.Г. е в държавен басейн, пълен със супа и плува под вода с отворена уста. Това е накратко неговата кариера. А ти си един широкообхватен форумен експерт, специалист по целия периметър теми. Затова по-добре си трай. Посредствен неграмотник.

Kъм статия Георги Господинов за втори път е номиниран за Дъблинската литературна награда заедно с Елиф Шафак

2023-02-02 19:39:08Питай кой плаща за преводите и издаването ;) и дали би се случило на нормален пазарен принцип? Не, защото никой нищо няма да купи от този псевдописател :)

Kъм статия Георги Господинов за втори път е номиниран за Дъблинската литературна награда заедно с Елиф Шафак

2023-02-02 17:22:16Офф.. чел си. Значи си безнадеждно тъп. Бягай някъде - ще ми казва той какво да чета. Розмари Мяу Мяу си я чети ти - литера-чалгар!

Kъм статия Георги Господинов за втори път е номиниран за Дъблинската литературна награда заедно с Елиф Шафак

2023-02-02 15:45:13Това ли е стойностно? Чел ли си нещо от него? Прочети и ще разбереш. Големия експерт, дето си да коментираш.

Kъм статия Георги Господинов за втори път е номиниран за Дъблинската литературна награда заедно с Елиф Шафак

2023-02-02 14:38:25И от тия бъзли очакваме справедливост? На*рали са се от страх...

Kъм статия 5 за 7: Никой не иска да съди прокурорския син

2023-02-02 14:34:56С колкото и награди да се окичи, писател няма да стане. Всичко е само връзки, държавна помош и средства от фонд Култура за да го превеждат. Окопал се е като комунист. Никой никъде няма да си купи в чужбина неговите простотии. Само източва държавния ресурс и гледа да се изпроси награди, за да си ласкае егото. Това е най-посредствения от всички съвременни писатели.

Kъм статия Георги Господинов за втори път е номиниран за Дъблинската литературна награда заедно с Елиф Шафак

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.