ПРОФИЛ

Рейтинг
5139
точки при гласуване
5

Mateevk

създаден на 2021-10-20 11:46:48
Всички ваши коментари (2726)
Дата Коментар
Страници
2025-07-02 17:10:46Новите реалности на терен! Тоест където стъпи руски ботуш, става автоматично руско! Правило №1 на новия многополюсен свят!

Kъм статия Кремъл: Колкото по-малко оръжие изпраща Вашингтон към Киев, толкова по-близо е краят на войната

2025-07-02 09:35:18Путин обвини Запада в кражба на руските активи, но нищо не каза за кражбата на АЕЦ от Русия. Първата в историята кражба на такова съоръжение.

Kъм статия МААЕ проучва атака с дронове до Запорожката АЕЦ

2025-07-02 08:22:31Интересите на Америка обаче са далеч отвъд войната в Украйна и мандата на Тръмп. Ще го разберат, а и всички ние, но по трудния начин.

Kъм статия САЩ спират доставките на оръжия за Украйна

2025-06-30 21:12:05ЕС е в милитаристична треска, щото Русия е във война, която по продължителност вече гони ВСВ. А треската е реакция и оздравителен за един организъм процес, защото иначе може да загине.

Kъм статия Митрофанова е недоволна, че България е съвестен член на ЕС и НАТО

2025-06-27 16:13:04Добре казано - купувай при слух, продавай при новина? В момента Радев точно това прави и отлично го съзнава. Всява страхове, като говори за летящи цени, с надеждата да породи паника сред населението, стремеж към запасяване, тоест повишено търсене и съответно растящи цени. То е почти същото като да пуснеш слух за банка, която предстои да фалира. И когато това се прави от достатъчно високо място, фалитът на тази банка е в кърпа вързан. Ето такава игра играе нашият прорашистки президент. Което означава, че не му пука въобще за никакъв народ и държава.

Kъм статия Радев: Да твърдиш, че еврото няма да вдигне цените, е подигравка с хората

2025-06-27 13:52:38Радев е последният човек в тази държава, който има право да говори за национален интерес, вкл. в случая с Македония. И не знам къде ги вижда тези излетели нагоре цени, но това неговото е долнопробен махленски популизъм.

Kъм статия Радев: Да твърдиш, че еврото няма да вдигне цените, е подигравка с хората

2025-06-27 12:33:31Ама как? Бойко каза, че не Орбан, а ПП са виновни. Кого да слушаме сега?

Kъм статия Плевнелиев: Орбан не ни е никакъв приятел, финансира кампания срещу България

2025-06-27 12:20:17Мръсна рашистка сган!

Kъм статия Бивш депутат комунист с вишка свали украинското знаме от сградата на Столична община (видео)

2025-06-26 16:57:51Ако Путин не види дебелия, няма надежда за мир.

Kъм статия Тръмп ще отиде на преговорите между Русия и Украйна само ако и Путин участва

2025-06-26 15:43:37А кой и как решава кого да подслушва Антикорупционната комисия? В това е въпросът. И този въпрос е много по-голям от това дали някои хора от ПП са оплескали нещата или да. Но, както винаги, ние ще стигнем само до последното и ще продължим да тънем в невежество, управлявани или по-скоро манипулирани от нагли простаци със 100 думи речников запас, които обаче на фона на бесните фенове на рашизма изглеждат по-малкото зло.

Kъм статия БНТ: Записът на Барбутов и кмета на ''Люлин'' е направен от Антикорупционната комисия

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.