2020-06-19 14:08:06 | Тея вандали не могат ли да си играят дербито някъде извън София и да си се трепят колкото искат. Хвърлят се пари да се пазят един от друг и да се пазят и хората от тях. Организират си незаконни шествия и си правят каквото искат.
Утре, ако не си направят пак шествие и не се струпат 100тици хора ще е някакво чудо, а полицията пак ще блее отстрани и ще обяснява как не може да направи нищо.
Kъм статия СДВР предприема сериозни мерки за мача Левски и ЦСКА в събота
|
2020-06-15 16:16:57 | 115 долара мисля, че е цената на една акция? Колко акции е получило детето, не знам. Може да са 1000 може да са 1 млн може да е 0.001 ...
Kъм статия Барбара Стрейзънд направи дъщерята на Джордж Флойд акционер в Дисни
|
2020-06-15 16:12:57 | Дай да слеем още повече трафика за училище с този за работа, че задръстванията не стигат до никъде. Супер сме.
Децата задължително на детска градина, ама то места няма, ами айде ще ги взимаме от 4 годишна възраст до тогава в гората.
Мозъка им спял в 7:30... по-тъпи неща не съм чувал. Познавам деца мозъка им "спи" 1 час, че даже 2 след като станат, дали е в 7, дали е в 9, няма значение. Познавам и на иначе будят се и са адекватни, това трябва родителите да си го съобразяват.
Няма ли кой да го събуди този Вълчев.... гледаш го отворил очите говори пък мозъка му в "кома".
Kъм статия 20% от часовете след IV клас може да са електронни и първата смяна да започва в 8:30, а не в 7:30 ч
|
2020-06-15 09:20:31 | Според мен с цел намаляване и противодействие на корупционните практики подредбата на децата трябва да е фиксирана и изчислима ( може да е на база име рожден ден и още нещо някакъв хеш(само по име ще е тъпо защото в групите всички ще се казват кажи речи еднакво... та затова хеш да има някакво разбъркване все пак.)) и впоследствие да се избира случайно началната позиция. Така едиснтвеното нещо, което може да бъде манипулирано е началната позиция съответно при проверка може да се види дали класасцията е реална ( пак няма 100% гаранция, но няма как да е 100% изфабрикувана).
Kъм статия Пореден протест за детски градини в София
|
2020-06-15 09:04:41 | А по Великден защо ги наричахме пик?
Kъм статия Проф. Ива Христова: Епидемията е под контрол, огнищата са нещо нормално
|
2020-06-11 19:49:09 | Да го бях оставили на някоя лодчица навътре в морето.... па да си се лекува.
Kъм статия Турист от къмпинг край Бургас е в реанимация с коронавирус
|
2020-06-11 16:41:56 | Виж сега на тези хора им даваш помощи даваш им социални придобивки, поставяш ги над закона в името на ненаърняването на тяхната етническа принадлежност, опрощаваш им какви ли не деяния и после ги питаш защо го правиш. Ами извинявай, ама много повече ме е яд на корумпираните куки и скапаната ни съдебна система, на безволевите ни политици и т.н. Тези дето са убивали баби и крадат от контингента са с по 200 присъди, какво изобщо правят на свобода такива хора, че и деца им даваш да "отглеждат" и "възпитават", че и помощи заслужават. И после ама това от къде ни дойде.
Действията ти трябва да си носят съответните последствия, въпросът е, че както господин Флойд не е над закона и е трябвало да си понесе последствията, така и полицаите са в грешка.
Kъм статия Полицаят, убил Джордж Флойд, за първи път в съда
|
2020-06-08 11:57:43 | ПП
За да твърдиш, че дадена група хора като група хора не стават трябва да им предложиш равни условия и тогава да гледаш, че се дънят.
За мен циганите биха могли да са нормални хора, въпросът е, че ние (нашите политици и т.н.) им позволяваме да запазят "етническата си принадлежност", вместо да се постараем да не правят каквото си искат. Ти едно дете като го набуташ в такава среда и никой не го е научил на по-добро не може да очакваш чудеса, какъвто и да му е потенциала за развитие.
Kъм статия Полицаят, убил Джордж Флойд, за първи път в съда
|
2020-06-08 11:54:01 | @гоуемио
Моля линк към въпросната статистика. Другото, което ми е интересно е да видя, като абсолютна стойност финансова расово какво е разпределението (имаше една песен дето се пееше: "за милиони няма закони, за кокошка няма прошка").
Иначе за свързаните с насилие и наркотици също искам да видя разбивка.
Kъм статия Полицаят, убил Джордж Флойд, за първи път в съда
|
2020-06-03 10:09:46 | @FieldMarschal
И аз вчера гледах една статистика... В нея пишеше че в момента оказват 3-4 пъти повече своеволия и насилие при арестуване на бели(това разбира се може да е защото някои от черните не се оплакват, не знам), но може би не се стига до протести заради тях.
Ти гледа ли клипа? Какво престараване те са 3ма човека дето са легнали върху него. Звъни на диспечера да пратят парамедици, че му излиза кръв от устата, но не спира да го души. Страх го било... съдист дето се мисли за господ. Като дойдоха лекарите онзи не спря.
Kъм статия Насилието в САЩ ескалира: Протестиращи газят полицаи и стрелят по тях след заплахите от Тръмп
|