ПРОФИЛ

Рейтинг
11530
точки при гласуване
10

Батко

създаден на 2016-05-20 14:17:42
Всички ваши коментари (168)
Дата Коментар
Страници
2024-10-23 13:29:20Точно тая война си е героична и справедлива. Това дори в Сърбия го признават.

Kъм статия Съюзът на българските писатели има проблем с Джон Малкович, но и със самия Бърнард Шоу

2024-10-21 02:14:19Значи това е любимата жена от харема. Кой разполага с нея сега? Наследника в ХАМАС или всички? Може би върви с чантата.

Kъм статия Жената на убития лидер на ''Хамас'' отнесе лавина от нападки заради чанта за 32 000 долара

2024-10-19 01:47:17Имат много стилни бради! ???? На стола обаче имаше прах, та се беше омотал здраво. Дали и ръката не му беше паднала нейде? Обаче поне харема е гледал уживо трепането. Сега по стара традиция, те стават корви на останалите. Традиция, кво да ги правиш.

Kъм статия ''Хизбула'' обяви ескалация на конфликта с Израел след смъртта на лидера на ''Хамас''

2024-10-14 22:30:46Пистолет и разширяване на обхвата на неизбежнатя самоотбрана.

Kъм статия Мъж е проследен до дома си и е пребит и ограбен след забележка в заведение в Перник

2024-08-24 10:59:17Терористите се крият зад децата.

Kъм статия ''Възраждане'' искат прокуратура да провери ''чуждестранни агенти'', работещи срещу децата

2024-08-23 18:09:48Дебелян взима преднина. ГЕРБ ще има с кого да управляват. Това е и край на БСП. Оттук-оттатък ще имаме блок на ГЕРБ/Дебелян с ДПС и Възраждане с оцелели от БСП и разни ренегати. За ППДБ предстои катарзис. Мисля, че ПП отива при Коцето, а ДБ към Баце/Шиши. Просто Доган вече е слаб и алкохола си взима своето.

Kъм статия Като по сигнал: МВР, ГДБОП, КПК, АДФИ и НАП удариха ДПС-Доган и близките им

2024-08-03 15:01:01Разчекнете ги. Искаме мъст.

Kъм статия 22-годишна е с разкъсване на далака след жесток побой от жени във Враца

2024-07-30 12:38:49Искаме мъст. Отрежете му топките публично. Извадете му очите. И с всеки да е така. Системно. Тия бабаити се укротяват само насилие.

Kъм статия Убитата жена в Пазарджик е майка на четири деца, скрила се в хотела заради постоянен тормоз

2024-05-29 18:14:18Факт е, че такава сган трепе православните украинци. И нашето патриот се идентифицира с тия изверги. Да знаете, русолизци, защо хората се гнусят от вас.

Kъм статия Кадиров пусна видео как брадати чеченци заминават за Украйна със знаме, което изглежда като българско (обновена)

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.