2022-09-25 11:47:41 | Животни, отиващи на заколение ...
Kъм статия Мобилизираните руснаци влязоха в първи бой. Помежду си, на път за казармите (видео)
|
2022-09-23 14:54:09 | Няма какво да умуват! пРезидентът Радев да си събира гълъбарника, да яха с Йотва метлата и, да отлитат за Москва и никога да не се връщат!
Kъм статия Радев свиква министри на среща за ескалацията на войната
|
2022-09-23 12:56:04 | Казаното в статията от Г-н Костов е абсолютно вярно, но все така говори мъгляво като политик без конкретика.
Радев и Йотова вероятно са от кръга на Първанов(агент Гоце), т.е. служат на ДС кръга, подчинен на Кремъл. Това е причината служебното правителство да обслужва интересите на фашистка Русия и джуджето психопат, което я управлява, а не българските!
Българският народ в мнозинството си е много, ама много прост и изказванията на Г-н. Костов не са им по силите да ги "вдянат".
Никой с авторитет през цели "преход" не каза на този прост народ, че демокрацията не е само право на глас.
Демокрацията е:
-Върховенство на закона;
-Разделение на властите;
-Свободни и независими медии;
-Гражданско общество;
-Качествено масово образование;
-Реална и ефективна борба с корупцията.
Само при изпълнението на всички тези условия има реална, работеща демокрация!
Изборът трябва да е информиран, което ще рече управленските програми на партиите са четени, защото те са вид договор между политиците и гражданите. Гражданското общество и медиите трябва да следят за изпълнението на този договор!
Изборите не са за селски овчар, да се гласува за най-простия, нагъл, селски тарикат!
Гласува се за политики(икономически, законодателна,образователни) и визия за държавата!
Kъм статия Костов: Служебният кабинет компрометира партиите, които са за реформи и ЕС
|
2022-09-23 12:31:05 | Макар да говоря свободни руски, тази година не съм говорил с руснаци, защото не желая.
Тази статия много ясно показва какви са днешните руснаци - малоумни, фашизирани, крепостни селяни, управлявани от психопати, които не ще се поколебаят да пожертват и последния руснак. Е, заслужават си го!
Kъм статия Когато неграмотни буряти се бият, е едно, но когато дойде ред за съпруга ти, става неудобно
|
2022-09-22 15:12:44 | Любопитен съм какво ще кажат копейкаджиите от иZрждане.
Русия се управлява от фашистки режим, който мрази България и българите,(както и всички останали) но за родните путлерифилчета това не е от значение!
Да се определяш като русофил и да защитаваш фашисткия режим в Кремъл е като да се наричаш вегетарианец и да обичаш животните но само с добра гарнитура и сос.
Kъм статия Русия забрани българския език в окупирана Украйна
|
2022-09-22 14:14:31 | Значи е крайно време в България да се забрани руския!
Kъм статия Русия забрани българския език в окупирана Украйна
|
2022-09-21 18:36:10 | Решението е в Украйна да се разположат най-добрите противоракетни комплекси и системи на НАТО и всички, което излита от евразийската фашистка кочина, наречена Русия, да се "приземява" още преди да е напуснало територията и!
Kъм статия Зеленски: Путин иска да удави Украйна в кръвта на руските войници
|
2022-09-20 22:53:13 | Тези референдуми са за вътрешна руска употреба. Просто повод да задължат чрез мобилизация запасните и резервистите, да се бият в Украйна.
Конфискация на всички руски активи в цивилизования свят, тотално ембарго и още оръжие за Украйна!
Kъм статия ''Крещящо нарушение на правото.'' Остра реакция в целия свят на готвените от Русия референдуми
|
2022-09-20 07:50:51 | Разбираемо. На руснаците им е трудно да повярват, че са из*роди, защото са свикнали да са сред свои из*роди и са управлявани от най-големите из*роди, които могат да се намерят по земите им.
Kъм статия Кремъл за масовите гробове край Изюм: Това е лъжа, същата лъжа като при Буча
|
2022-09-19 16:23:44 | Неадекватни са в Кремъл, не Пугачова!
Тази война ще донесе само позор и загуби за Русия!
Kъм статия СССР срещу Путин. Апелът на Алла Пугачова - Кинжал в бункера на Путин
|