ПРОФИЛ

Рейтинг
4067
точки при гласуване
4

danvan

създаден на 2022-12-23 15:23:37
Всички ваши коментари (507)
Дата Коментар
Страници
2023-01-20 11:35:44Щом мутрите са срещу него, значи е нещо добро.

Kъм статия Депутатите освобождават спешно шефа на Сметната палата

2023-01-20 11:33:57Хартиената коалиция. Не им стиска, хората ще ги изхвърлят от парламента.

Kъм статия Обрат: Борисов заговори за техническо и експертно правителство. БСП се била променила

2023-01-19 21:54:53толко си могат гербавите. Напоследък имат голяма симпатия и с рашистите, когато е да скимтят срещу ДБ и ПП. Мафия + 5 колона срещу България ...

Kъм статия Рашков срещу Гешев: България не е прокурорска република

2023-01-18 12:00:32С когото и да си приказва краварката, само хартиената коалиция би могла да направи правителство. Но не смеят, заради народната любов.

Kъм статия Пленум решава с кого ще си приказва Нинова за правителство

2023-01-18 11:58:12Ама от руZки подлоги и оркопоклонници. За щастие броят профили не означава брой реални хора. 7-8 човека са, с безброй профили. Слагайте им минуси и не ги хранете като им отговаряте. Адресиран към трол коментар (и тролската реакция с 5 коментара) РАЗВОДНЯВА темата. А това е целта на путинските тролове. ИГНОРИРАЙТЕ ГИ, минус е достатъчен! Не позволявайте на троловете да формират обществено мнение и нагласи. Имат безброй профили, от които си слагат взаимно плюсове и така мненията им изглеждат меродавни.

Kъм статия Тих протест: Московчани устроиха мемориал на жертвите от руския ракетен терор в Днипро

2023-01-18 11:43:25Нексо е просто поредното активно мероприятие с което гешефтатурата се опитва да ни накара да забравим за пачките и златото. Да ама не, очаквам с нетърпение обединените ДБ и ПП да сиртат няколко мутренски - русофилски задника на изборите.

Kъм статия Съдебна реформа, ама друг път: ГЕРБ, ДПС, БСП, Възраждане и БВ спасиха Гешев

2023-01-14 13:14:09"Nexo обмисля да заведе дела срещу България като от компанията определиха действията на прокуратурата като ненужно показна акция за "убиване и разграбване на проспериращ бизнес". В позицията се припомня, че часове наред не са били показвани заповед за претърсвания. Задържани са хора, без да има поименни заповеди за това. За компанията акцията на прокуратурата е "най-срамен момент", "безмилостно жестока" и "ненужно показна". Заради това Nexo намеква, че ще заведе искове срещу България, които "ще са за сметка на българския данъкоплатец". В позицията си компанията припомня, че не предлага услугите си в България." След 2-3 години, когато в Страсбург осъдят България да плати едни милиони #КОЙ ще е виновен? Каскетите и мутрите не мислят по този въпрос, важно е бухалката да се развърти до изборите.

Kъм статия Сарафов: Човек може да се гордее, че обвинените от NEXO са българи

2023-01-10 11:38:20Мафията отчаяно търси спасителни сламки - сега пробва Разделяй и Владей. Нали довчеря бяха соросоиди, жълтопаветници и лумпени, как така изведнъж ще са влекач? ГЕРБ нямат полезен ход.

Kъм статия Даниел Митов: ДБ имат възможност от ремарке на ПП да се превърнат във влекач

2023-01-07 14:49:18Интересно като им свършат 300-те хиляди мобилизирани на руснаци какво ще правят?

Kъм статия Руснаците се опитват да обкръжат Бахмут, украинската армия засилва натиска при Креминна

2023-01-06 17:15:34Слушайте келнерчето. Като бивш яхтаджия знае всичко ;)

Kъм статия Росен Христов: Само ПП и ДБ имат интерес, различен от националния

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.