2023-11-01 10:43:47 | Като знаеш каква комуноидна издънка си, защо настояваш да участваш в обществения живот?
Няма как автентично десен човек да те припознае, а упорството на ПП-ДБ да те наложат в политиката буди най-малкото недоумение и допълнително ги дискредитира в очите на демократичната общност.
Може и да си кадърен, но родовото ти наследство е тежко и от уважение към жертвите на червения терор мястото ти не е нито в местната, нито в каквато и да било друга власт.
„Ние нито ще забравим,
нито ще простим“…
Kъм статия Васил Терзиев е гост в подкаста на OFFNews 'Като стана кмет'. Очакваме Вашите въпроси към него!
|
2023-10-30 10:16:03 | Добър повод да се повдигне въпроса за Десислава Иванчева, чийто живот бе буквално съсипан от мутро-тиквите и каскетите - за назидание на всеки нормален човек, дръзнал да застане срещу мафията.
Замисляли ли сте се как по тази тема всички удобно мълчат?
Kъм статия Кукурин поведе мощно в Младост пред кандидата на ГЕРБ
|
2023-10-27 08:56:35 | След няколко десетилетия ще видят датчаните хубава интеграция :)))
Kъм статия Интеграция или дискриминация: Дания провежда социална политика с булдозери
|
2023-10-23 17:01:24 | Както пееха Контрол преди години:
Комунисти, комсомолци, милионери - от един и същи строй. Винаги във труд и бой!
Kъм статия Служебната кола кара на училище децата на кмета на район Изгрев
|
2023-10-23 09:49:12 | То и в момента нищо не се прави - готвят се анализи, пишат се стратегии, разработват се програми... дрън-дрън!
Държавните служители и шапкарите да почнат сами да си плащат осигуровките и ей ти истинска борба с изкривяванията в пенсионната система.
Работодателите масово укриват осигуровки, за което от няколко години уж се придвижда затвор, но някой да е чул за заловени и осъдени?
Та такива ми ти работи... :)))
Kъм статия Започва ревизия на пенсионната система
|
2023-10-22 22:00:31 | До средата на 2024-а я камилата, я камиларя! Наглед хубави, но безкрайно празни думи. Време е в речника на българския език на БАН за подобни логореи да се въведе понятието „шалапатовштини“... :)))
Kъм статия Започва ревизия на пенсионната система
|
2023-10-22 14:32:48 | Тоя ***** осъзнава ли, че за стотици хиляди възрастни хора т.нар „коледни“, макар сами по себе си да са подигравка, са жизненоважни предвид другата подигравка, наречена пенсии?!
Освен ако с Тиквун не възнамеряват да се правят на лошото и по-лошото ченге?
Kъм статия Асен Василев: Без коледни добавки за пенсионерите тази година
|
2023-10-21 11:09:07 | Живо се интересуваме от съдбата на останалите 200 ; пишете като пуснат и мъжа на Шошана - не бива да е сама… :)
Kъм статия Освободените заложнички на Хамас Джудит и Натали Раанан са добре
|
2023-10-15 08:13:37 | Пак щом Цола Драгойчева не му е учинайка… :)))
Kъм статия Васил Терзиев: Петър Младенов е братовчед на дядо ми
|
2023-10-09 21:30:37 | И без пари да ги пуснат, никой не се интересува от този клоун! Освен най-простите селски бекове, но те пък нямат 40 лева за билет :)))
Kъм статия Промениха цените на билетите за Конър в последния момент! Рекордно скъпи
|