| 2022-05-30 23:41:11 | Ултимативния им тон, че трябва незабавно да бъдат приети в ЕС, това е абсолютно неприемливо и несправедливо спрямо други страни-кандидатки, за които този процес прдължава много, много години.
А що се отнася до "Европейския дом", той вече е пълен с нагли "бежанци", като тези които не искат да напуснат многозвездните хотели на първа линия по Черноморието ни защото си мислят, че всички са им длъжници.
Разбира се има и действително нуждаещи се от закрила, но както показва действителността, те са най-непретенциозни.
Kъм статия Зеленски: Искаме да сме като вас. Отхвърляме всякакви алтернативи на членството в ЕС
|
| 2022-05-27 23:52:03 | До гражданина: И като са стигнали до Москва, продължи и кажи къде са свършили ....
Kъм статия Русия е пред тежка дилема: или капитулация в Украйна, или замразяване на конфликта
|
| 2022-05-27 23:49:43 | До гражданина от село еди-кое си: За модерното американско оръжие си има бялото слънце от пустинята: ТОС 1; Кинжали, Искандери и Калибри, Грачове и т.н.
Kъм статия Русия е пред тежка дилема: или капитулация в Украйна, или замразяване на конфликта
|
| 2022-05-27 23:44:01 | Този автор Лузин ли е или лузър, а ?!
За каква капитулация бълнува, като дори главният украински пропогандатор Льошенка Арестович, говори днес, че ситуацията в Донбас за Украйна е "аховая"!!!
Kъм статия Русия е пред тежка дилема: или капитулация в Украйна, или замразяване на конфликта
|
| 2022-05-27 21:45:35 | Днес в Епицентър има интервю със Софиянски. Не съм му фен. Никой не може да го "обвини", че е червен, но и той казва, че е прибързано влизането ни в Еврозоната. Вижте го:
https://epicenter.bg/article/Sofiyanski-pita-Kiril-Petkov--Kak-shte-vkarash-v-evrozonata-pensioner-s-300-evro-pensiya-/283279/11/0
Kъм статия БСП гласуваха против приемането на Националния план за въвеждане на еврото
|
| 2022-05-27 21:17:40 | Рубладжии ли, евраджии ли или доларджии, но следните страни от ЕС не са приели еврото и едва ли ще го приемат скоро. Дали те са на дъното, или са по-глупави от нас, а???
Дания
Чешка република
Унгария
Полша
Румъния
Швеция
Kъм статия БСП гласуваха против приемането на Националния план за въвеждане на еврото
|
| 2022-05-27 12:18:50 | Може да не е много европейско, но си е в защита на интересите на унгарците. В края на краищата за поддържането на тези значително по-ниски цени се харчат пари от унгарския държавен бюджет.
Kъм статия На бензиностанциите в Унгария от днес: дизелът и бензинът по-скъпи за чужденците
|
| 2022-05-26 09:43:51 | Той Пороха да не дава акъл, ами да си гледа там делото за измяна в Украйна и шоколадовия бизнес, докато не са му го грабнали.
Нали видяхме какви ги е вършил, както с въглищата от ЛНР и ДНР, така и с приватизацията на тръбопровод за нафта от Русия.
Kъм статия Порошенко призова да затворим пристанищата за руски кораби и за арбитраж заради Газпром
|
| 2022-05-26 01:23:46 | Не знам откъде ги измислят тези 118 дипломати. В списъка на дипломатическия копус, поддържан от МВнР акредитираните през м. март т.г. руски дипломати са 45 !!!
Акредитираните дипломати на САЩ са 55
Акредитираните дипломати на Великобритания са 15
Акредитираните дипломати на Германия са 29
Акредитираните дипломати на Франция са 10 + 6 в съседни страни акред. за България
Kъм статия Какво правят 118 дипломати в руското посолство в малка България? (видео)
|
| 2022-05-25 18:06:56 | Нали знаете една от любимите му фрази - "Не дождетесь" !
Kъм статия Паркинсонизъм, рак, деменция: Болен ли е Путин?
|