2016-06-08 11:41:58 | Ахахахахахахахах....ЦИРК!
Kъм статия Кабинетът отпусна извънредно 1,5 млн. лв. за преправянето на Северната тангента
|
2016-06-08 11:39:19 | " аз нямам физическата способност да гледам в огледалата през интервал от 2 секунди"
Ама чакай бе, ти ако нямаш физическата възможност да се ориентираш в пространството и да осъзнаваш във всеки един момент какво се случва в движението около теб, ти какво изобщо търсиш покачен на автомобил?
Та ти си потенциален убиец бе човек.
Ти така утре ше се оправдаваш че не си видял изскочило на пътя дете да си гони топката щото си немал физическа възможност да го видиш.
Аз съм потресен...
Kъм статия Кола уби на място моторист без книжка, хвърли го в подлез след ляв завой
|
2016-06-08 11:34:02 | И всичко тва което казвам, го казвам за да предпазя и двете страни.
Защото въобще не е сигурно кое е по-лошо-да си умрял или цял жияот да живееш с мисълта че си убил човек....
Kъм статия Кола уби на място моторист без книжка, хвърли го в подлез след ляв завой
|
2016-06-08 11:23:29 | 6. Братята с пистарките наистина имат склонност към калпазании по пътя признавам, и мен ме дразнят (малко) понякога, но тва по никой начин не те оправдава да караш като слепок, все едно си сам на пътя.
Това не го казвам за тебе, не се засягай, казвам го по принцип.
Kъм статия Кола уби на място моторист без книжка, хвърли го в подлез след ляв завой
|
2016-06-08 11:22:02 | Ето бе Иване, отговарям:
1. Гледай си в ЛЯВОТО ОГЛЕДАЛО като правиш ляв завой, НЕ САМО В ГОРНОТО!
Ако не можеш да видиш нищо, иди на очен лекар. Този номер с негледането ми го правят редовно а аз никога не карам в града с повече отколкото са ограниченията.
2. Ако си от София, би требвало да си свикнал да си гледаш и в двете странични огледала, защото тук се изпреварва отсекъде. Не казвам че е правилно но е факт.
Всеки път като решиш да кривнеш на некъде СИ ГЛЕДАЙ В ОГЛЕДАЛАТА!!!
3. Тва че е бил без книжка за мотор не значи че е бил без книжка за кола.
Тук категорично обаче те подкрепям, такива хора са безотговорни, но то ако трепем всички без съответната тапия за работата, Бъчварката например отдавна да е заминала.
4.Къде се казва с колко е карал?Да, най-вероятно е било с превишена скорост, но пак ти казвам, тва с левите завои ми се случва редовно, а още по-редовно-кьорава тетка тръгва да си отваря вратата и да слиза от колата в задръстване.
Kъм статия Кола уби на място моторист без книжка, хвърли го в подлез след ляв завой
|
2016-06-08 11:13:10 | Учтиво ще замоля комплексирания, удушен от живота малкопишест нискорейтингист да не се меси където не му е работа.
Беше му казано, че на него нема да му бъде обръщано внимание, не знам защо продължава да се набира като the proverbial глист на буца..
Kъм статия Роулинг: Който не харесва чернокожата Хърмаяни, е расист и идиот
|
2016-06-08 10:58:48 | Да им го набия в устенцата и на всички писали минуси точно в тая тема!
Kъм статия Кола уби на място моторист без книжка, хвърли го в подлез след ляв завой
|
2016-06-08 10:56:27 | Глупости!
Тва са лъжи и манипулации на т.нар. патриоти,които вредят на Родината...
#ТеСаМайкиСДеца
Kъм статия Мигранти замесени в 69 хил. престъпления в Германия за 3 месеца
|
2016-06-08 10:41:18 | Иван55: Мислиш ли? Ти ше ги изкараш тея много по-умни отколкото съм ги мислел бе деба....но може и да си прав де...
Kъм статия Сценаристът на Слави: Няма да се извиня, ще тегля кредит, за да платя глобата
|
2016-06-08 10:37:26 | "Факт е, че никой не проявява интерес да купува газ от Русия"
Ти тея тръби дето ше минават през България къде мислиш че ше свършват?
У морето?
Да пробват да го газират белким почнеме да плуваме в лимонада?
Kъм статия Путин: Не съм спрял окончателно "Южен поток" и "Турски поток"
|