2025-03-01 21:18:01 | А тово изказавнане на това ''холандче'' го тлкувам така..След вчерашните събитя и циркът които му разиграха агнт Краснов и неговият кариерист лакей, маже би е част от плана да накарат Зеленски да подпише за минералите и пак ще го изработят..
Значи правят се на лоши /алчният и лакеят му/, получава съвет от майне Рюте че, неможе тка да постъшва с дядо си перчем/ и се връща с ''наведена'' глава, ''приема'' и ''подписва'' какво му кажат.. :(((
Предплолагам , мое мнение.. Предстои да разберм.. :(
Kъм статия Рюте съветва Зеленски да се сдобри с Тръмп
|
2025-03-01 16:44:50 | Ето тука цялата статия - Зеленски разкри грозната истина за Тръмп, президента-кръстник
The Independent
https://www.msn.com/en-us/news/world/voices-zelensky-has-laid-bare-the-ugly-truth-about-trump-the-godfather-president/ar-AA1A0J9z
Kъм статия След скандала Тръмп-Зеленски: Какво следва оттук нататък?
|
2025-03-01 15:55:11 | Интерсна статия на - The Independent и много точна..
Вулгарният, заплашителен, невеж, ръмжащ, арогантен побойник, който е лидер на свободния свят, Бог да ни е на помощ. И вижте отвратителната работа, която съставляваше триото, брадатият Джей Ди Ванс. Държейки се като едрия бандит на Тръмп, лаещ на Зеленски, за да покаже „уважение“ към президента-кръстник. Зеленски знае какво се случва: Тръмп иска да продаде Украйна надолу по реката, за да може да ограби нейните полезни изкопаеми , без да предлага никакви войски, които да държат Русия на разстояние в замяна – така наречената „backstop“ гаранция за сигурност – и да сключва други доходоносни сделки с Путин, без да се съобразява със съдбата на Европа или който и да е друг.
Вчерашното зверство в Овалния кабинет. Светът дължи услуга на Зеленски, че показа истинското лице на Тръмп и Ванс: двойка гангстери, които водят война срещу истината и демокрацията и ще заплашват и отмъщават на всеки, който се изпречи на на пътя им.
Kъм статия След скандала Тръмп-Зеленски: Какво следва оттук нататък?
|
2025-03-01 15:16:47 | Премиерът Желязков: Украйна, бъди смела, бъди силна! С теб сме! - и така е редно с пълна подкрепа!..
Абе буци изказа ли се познава ли го на Росен Желязков.. :)))
Kъм статия Премиерът Желязков: Украйна, бъди смела, бъди силна! С теб сме!
|
2025-02-28 23:41:22 | Очаквах нещо подобно да се случи, сле като гледах изказване на украйински политолози и казаха че, сделката не е изгодна.
В овалния кабинет алчният перчем и подлогата кариерист се опитаха да го унижът и накарат да подпише без никакви гаранции за сигурност и подръжка.
Както винаги въздуха под нялгане перчема се държа като ''Господ''..
От казано и видяно до тук, ако някои не постави перчема на мястото му:- Единственият победител от днешния провал в Овалния кабинет е ''другаря''.. :((
И всеки, който мисли, че това е нещо добро за света, страшно се заблуждава.. :(((
Kъм статия Нечуван скандал между Зеленски и Тръмп в Овалния кабинет. Сделка няма да има (видео)
|
2025-02-28 15:53:28 | Хбав въпрос които трябва да бъде зададен на перчема:- „Помислете тук, в Америка, че след 11 септември бихте седнали с Осама бин Ладен и сте казали: „Добре, какво друго искате?“ Искам да кажа, че е невъобразимо“, отбеляза Калас.
Калас в интервю за AFP по време на посещение във Вашингтон, както съобщава European Pravda
Kъм статия Зеленски пристигна в САЩ, Стармър поиска мирно споразумение, подкрепено със сила
|
2025-02-28 02:42:21 | Значи по това дето гледах по украиска ТВ, е че политолози казват че, не биха препоръчали Зеленски да подписва каквато и да е сделка, тъй като няма 100% гаразция за безопасност и връщане на територии! Също дадоха и Лавров и тои каза. че по закон взетите земи са си техни и нищо няма да се връща! Явно алчния перчем нещо ще се опита го изработи някакви мижави обещания.
Но дали ще стане така предстои да разберем..
Kъм статия Пълният текст на споразумението, което Тръмп и Зеленски ще подпишат утре във Вашингтон
|
2025-02-28 02:12:19 | Вече са неразделни приятели, като не забрави и да се самоизтъкне като ''бизнесмен'' - Тръмп намеква, че Обединеното кралство може да избегне митата, планирани за ЕС
„Говорим за много различно място. Това е място, в което имам инвестиции. Аз притежавам Turnberry, притежавам Aberdeen и притежавам страхотно място, наречено Doonbeg в Ирландия. Така че имам страхотно топло място за вашата страна“, каза Тръмп.- от RBC Ukraine
Kъм статия Крал Чарлз покани Доналд Тръмп в Лондон
|
2025-02-28 02:02:24 | Бамба Нюзз за скъпите копейки фат Кими отвори широко врати на туристическия сезон, не пропускайте да се запишете на екскурзия :D
Северна Корея отваря врати за международни пътници
Северна Корея приветства международни пътници за първи път от години, според доклад.
Група хора от Обединеното кралство, Канада , Гърция, Нова Зеландия, Франция, Германия, Австрия, Австралия и Италия преминаха в Северна Корея на петдневно пътуване от 20 до 24 февруари, според туристическа компания . - ot Washington Examiner
https://www.msn.com/en-us/travel/news/north-korea-opens-doors-to-international-travelers/ar-AA1zVFvZ
Kъм статия Крал Чарлз покани Доналд Тръмп в Лондон
|
2025-02-28 01:45:56 | Да се направиш на ''Господ'' и да си играеш с милиони съдби, дано има възмездие: - Критичните констатации относно замразяването на помощта от Тръмп се пазят в тайна от наблюдателя на USAID
Пазителят на Агенцията за международно развитие на САЩ все още не е публикувал два критични доклада за последиците от замразяването на финансирането на президента Доналд Тръмп за ключови услуги в Африка и Близкия изток, на фона на опасения от отмъщение от страна на Белия дом, според интервюта и документи, получени от The Washington Post.
https://www.msn.com/en-us/news/politics/critical-findings-on-trump-s-aid-freeze-kept-secret-by-usaid-watchdog/ar-AA1zWIYt
Kъм статия Тръмп уволнява: На служителите на USAID дадоха 15 минути, за да освободят работните си места
|