| 2026-02-18 10:04:20 | Моля, махнете това "й" от заглавието. Излагате се.
Kъм статия Зеленски: Украинците никога няма да простят - на мен и на САЩ, ако отстъпим Донбас
|
| 2026-02-13 19:43:59 | Само за един приятел питам.
Kъм статия Демерджиев: Документи за Петрохан изчезват, заличават се следи. Дано пожарът във Враца да не е заради това
|
| 2026-02-13 19:41:42 | Мъглата, която се пусна, е повече от съмнителна. Още от първите информации разбрахме, че това е педофилска секта, въоръжена до зъби. Извършват ритуално убийство и/или самоубийство. Палят хижата, за да прикрият следите, но услужливо оставят религиозна литература и записки за сексуални практики. Интересно, как се разбра всичко това, като резултати от натривки и аутопсия се появиха едва вчера?
Kъм статия Демерджиев: Документи за Петрохан изчезват, заличават се следи. Дано пожарът във Враца да не е заради това
|
| 2026-01-05 07:34:51 | Johnny, за съжаление при единия интелигентни не останаха, те са или в затвора, или в чужбина, а някои в гробището. При другия интелигенцията е главно вносна, а той прави всичко възможно да я изгони. Умните хора са кошмар за такива като тях.
Kъм статия Тръмп назначава Рубио за вицекрал на Венецуела
|
| 2025-12-31 14:10:07 | Да, прав си, Kahles. Мизерия страшна! През ден минавам покрай "Хепи" и празно място няма. Опашка пред входа да се освободи маса. Глад и мизерия!
Kъм статия Урсула фон дер Лайен: Българи, гордейте се с постигнатото!
|
| 2025-12-30 09:43:27 | Октим, обикновено квартално говедо, което тормози всички съседи. Особено когато е пияно, обикновено всеки ден.
Kъм статия Среднощният екшън с крадци и барети приключи
|
| 2025-12-14 11:53:45 | Тошко Африкански пак съди за другите по себе си. Младите на площада знаят много добре какво правят, и за какво са там. Той не знае какво прави в парламента. Може само да дрънка глупости.
Kъм статия Тошко Йорданов: Tова с Gen Z е много смешно, повечето от тях не знаеха какво правят на площада
|
| 2025-12-10 18:24:18 | Пясъчното човече изпрати свестните хора там, откъдето никога не е слизал.
Kъм статия Пишем историята. Днешният протест е по-голям дори и от предишния (видео, хронология, снимки)
|
| 2025-11-13 19:57:38 | Миличко, избран си за да бъдеш в парламентзда работиш Ако не щеш, махай се!
Kъм статия Депутатите на ''Величие'' вече няма да влизат в пленарната зала на Народното събрание
|
| 2025-11-13 19:37:19 | Сами си ги избрахте!
Kъм статия Радостин Василев пусна запис на депутат от ''Величие'': ''Аз Мимето ще я изимитирам, дай да я подпиша няколко пъти'' (видео)
|