2023-04-08 19:19:16 | Рашняците пробват. Ако мине. Е, не минава. Ама те продължават... :D Най-добре е да си пазят моторесурса на тенекетата, че нови нема, бате! Квото са събрали - с това ще си останат. :D
Kъм статия Румънски изтребители F-16 прехванаха два руски Су-27, летящи до границите на НАТО
|
2023-04-08 19:12:36 | Абе тия хорица там си живееха доста по-добре преди освободителите да дойдат да ги освобождават. Що така? :D
Kъм статия Русия започна евакуация на населението от окупираните области към анексирания Крим
|
2023-04-08 19:09:48 | Още едно гнездо на откровена фашистка пропаганда и дезинформация е разринато и изхвърлено на боклука. Чудесно!
Kъм статия Френски съд обяви банкрута на кремълския пропаганден канал RT France
|
2023-04-07 20:04:18 | Един човек с достойнство! Макар че аз лично не виждам причина да подава оставка, но щом е преценил, че няма да може да живее едновременно със свинщините на брат си (за които едва ли има каквато и да било вина) и с обществения си пост, така да бъде.
Kъм статия Братът на Чеченеца подаде оставка като районен зам.-кмет в Пловдив
|
2023-04-07 20:00:41 | "Мирните преговори ще бъдат възможни само ако Украйна и НАТО приемат "новия световен ред", заяви руският външен министър, според руската информационна агенция ТАСС."
Тоя "нов световен ред" означава да можеш да нападаш съседите си и да им заграбваш територии, които си гарантирал с подписа си, че са техни ли? Б@х тоя нов световен ред, орките да си го заврат някъде и да се радват на усещанията от това упражнение! :D
Kъм статия Сводка на войната, 7 април 2023 г. Украйна не търгува със своите територии
|
2023-04-07 16:50:54 | Е, теб те търпяхме толкова години, мисля, че е достатъчно. Махни се и остави нормалните хора в ГЕРБ да се занимават с политика, а ти бегай си гледай зайците в Банкя.
Kъм статия Борисов към ПП-ДБ: С търпение се постига повече, отколкото с инат
|
2023-04-07 14:15:30 | cepcem,
Абе не е баш така. Каква ти половин година, това Своге го мъчат вече 10-ти месец. :D
Kъм статия Руската армия превзе гарата в Бахмут. ВСУ: оставаме в града, не сме обкръжени
|
2023-04-07 13:14:34 | Алфа,
Тоя явно е сол-т@шак на някоя голяма клечка в религиозния отдел на КГБ (познат още под името "Руска Православна Църква"), та е трябвало да му намерят топла синекурна службица. Нещо като на путинския пудел Димата. :D
Kъм статия Руският патриарх назначи главен военен свещеник на войната в Украйна
|
2023-04-07 13:12:21 | Орките ако продължават с тоя темп, към 7982-а година ще са превзели Луганск и Донецк. :D
Kъм статия Руската армия превзе гарата в Бахмут. ВСУ: оставаме в града, не сме обкръжени
|
2023-04-07 13:11:34 | Докато банкянският еднокнижник дърпа конците в ГЕРБ, трудно ще се намерят нормални хора, които да искат да управляват с тая ОПГ.
Kъм статия ПП-ДБ потвърдиха, че няма да подкрепят кабинет с ГЕРБ
|