2023-05-30 11:09:33 | Вовочка,
Това звездите ли ти го нашепнаха? Или корабът-майка? :D Щото не познавам някой привърженик на ДБ и/или ПП (а познавам МНОЗИНА, вервай ми!), който да е гласувал за Чорапа.
Дори и да има някой и други привърженици на ДБ и ПП, гласували за тоя мАймун, те са били подлъгани от това, че тоя се представяше като антипод на модела "Баце". Доста скоро след това показа истинската си същност.
Kъм статия Протест срещу Радев: България е парламентарна република, не сме Беларус!
|
2023-05-30 08:47:05 | Хаха, спиртосаният цвъкнал и тук! Спиртосан, а нещо по темата имаш ли да кажеш?
Kъм статия 25 военни от НАТО са ранени при сблъсъци в Косово (снимки)
|
2023-05-30 08:46:14 | "Кметът на Москва Сергей Собянин призова хората да се доверяват само на официални източници и да не разпространяват непроверена информация. "
Хахахахахахаха! Официалните източници ги знаем!
Kъм статия Войната в Украйна: Руски удари по Киев за трета нощ, експлозии в околностите на Москва
|
2023-05-30 07:40:22 | escrin,
Точно така! На практика Боко вкара Чорапа в Президентството с кандидатурата на оная противна лелка. Още се чудя дали не беше трик от негова страна. Кандидатурата на Герджиков също не беше от най-блестящите, да не кажа нещо повече.
Kъм статия Протест срещу Радев: България е парламентарна република, не сме Беларус!
|
2023-05-30 07:36:53 | Някой може ли да познае какво щеше да стане (пак) в Косово ако нямаше войски на НАТО там?
Kъм статия 25 военни от НАТО са ранени при сблъсъци в Косово (снимки)
|
2023-05-29 21:13:11 | А за путинския орденоносец Малинов нещо? ;)
Kъм статия ДАНС ще проверява сигнал на 'Възраждане' и ВМРО за престъпление срещу републиката - шпионаж и предателство
|
2023-05-29 21:05:20 | "Специалната военна операция" се описва като "превантивна мярка срещу мащабната война", планирана от Украйна и западните ѝ съюзници за завладяването на Донбас и Крим."
Едно поколенийце от промити мозъчета ще се пръкне в Рашка - просто да се разтопиш! :D
Kъм статия Сводка на войната, 29.05. 23 г.: Въздушната битка за Киев
|
2023-05-29 08:08:36 | Как да не искаш такава свобода и такива освободители! Украинците да не се маят, ами да се присъединяват бързо към русский мир и БРИКС, това носи благоденствие!
Хаха, спиртосаният нацвъкал по 8 минусчета. Скоро ще може да цвъка само по 7... :D Но не казал нищо по темата, То какво и да каже при това поредно варварство на любимите му "асвабадители". :D
Kъм статия Експлозии в Киев рано тази сутрин
|
2023-05-28 21:29:41 | Жалко! Ама нищо, поне в Турция ще продължи да е евтино да се ходи на почивка.
Kъм статия Ердоган спечели президентския вот в Турция (допълнена)
|
2023-05-28 20:50:03 | Борисов, как война, бе, нали беше Специална Военна ОСерация?
А иначе тя ще приключи с поражение на кочината ти Рашка много по-скоро. Но това не значи, че с нея ще приключи и наказанието на ония амуджи. Едно престъпление може да трае части от секундата, а лежането в панделата за него може да е до живот...
Kъм статия Зеленски предлага да се наложат санкции срещу Иран за 50 г.
|