2023-10-12 10:59:47 | "Хуманитарност за хуманитарност. И никой не може да ни проповядва морал", допълни той."
Точно!
Kъм статия Израел: Без ток и вода за Газа, докато Хамас не освободи всички заложници
|
2023-10-12 10:08:43 | Иран не е продавал на Рашка дронове за войната в Украйна, мдам... Верваме им! ;)
Kъм статия Русия атакува през нощта Украйна с ''Шахеди'', ПВО свали 28 от тях
|
2023-10-12 09:56:42 | "Изгоненият архимандрит Васиан е назначен за началник на руската духовна мисия в Йерусалим"
Голем смех, баце! :D
Kъм статия Москва назначи нов предстоятел на Руската църква в София
|
2023-10-12 09:55:37 | ПР,
И куфарчето са помъкнали, гаранция. Дето ачка в него. :D
Kъм статия Путин на първа визита за годината, пристигна в Киргизстан
|
2023-10-12 08:54:36 | Merc,
Никой не иска да те накара да гласуваш за определен кандидат, споделяме си мненията тук. А аз правя и прогноза какво бъдеще очаква политическия пейзаж в България при положение, че вярвате в Дядо Коледа.
Kъм статия Васил Терзиев на балотаж срещу Вили Лилков, Хекимян и Григорова спорят за бронза
|
2023-10-12 08:40:58 | "Раиси и Бин Салман са изразили единодушие, че "военните престъпления срещу Палестина трябва да се прекратят", посочват те, цитирани от БТА."
А палестинските срещу Израел?
Kъм статия Президентът на Иран и саудитският престолонаследник с първи разговор за войната
|
2023-10-12 08:39:56 | Джуджко се престраши да иде чак в... Киргизстан! Молодец! И пак - честват военни бази. Тия освен това нищо друго не могат да направят. Жалка картинка!
Kъм статия Путин на първа визита за годината, пристигна в Киргизстан
|
2023-10-11 20:50:04 | Merc,
Пак казвам, с 22% няма как да стане нещо друго освен сглобка. А понеже българинът няма навика да е прагматичен и да избира по-малкото зло, винаги се нахендря на по-голямото. Да ви е сладко! Чакайте Михаля. Подсказка от мен: няма да го дочакате!
Kъм статия Васил Терзиев на балотаж срещу Вили Лилков, Хекимян и Григорова спорят за бронза
|
2023-10-11 15:58:16 | Прекрасно! Един козо@бец по-малко! При това - от голям калибър. Интересно сега как ли се чуди що вместо със 70 (или колкото там са му обещавали докато са му промивали чалмоносната тиква) девственици е със 70 дявола с патки като каракачански краставици. И го играе булката. :D
Kъм статия Един от основателите на Хамас е убит в Газа
|