2024-06-22 19:36:07 | Е няма как, трябват си парички за пирамидата "Исторически парк"!
Kъм статия ГЕРБ и ДПС пробили няколко депутати от Величие, ПГ може да се разпадне
|
2024-06-22 19:34:52 | А Митрофано... пардон, Радев, бил ли е там? Поне венец от името на Президентството поднесен ли е? ;)
Kъм статия 111 г. от подвига на полк. Каварналиев бяха отбелязани с церемония край Дойран
|
2024-06-22 15:32:23 | Сврака,
Говорим за България.
Що се отнася до осиновяването, от много години има много деца, осиновени от гей-двойки. И няма абсолютно никакви индикации, че сексуалността на семейството им се е отразила негативно. Преди едно дете да бъде осиновено, се прави доста сериозно (и, за съжаление, доста дълго) проучване на това дали осиновителите са годни да го отгледат или не.
Kъм статия ''София прайд'' vs ''Шествие на семейството''
|
2024-06-22 14:13:29 | Иначе интересно защо БСП не са искали Терзиев да не разреши и похода за семейството...
Kъм статия Политици от ГЕРБ-СДС и ''Възраждане'' участват в Похода за семейството (Снимки)
|
2024-06-22 14:08:56 | Тия като бай Тошо - никой не го търсел, ама той се криел. :D
Kъм статия Политици от ГЕРБ-СДС и ''Възраждане'' участват в Похода за семейството (Снимки)
|
2024-06-22 09:41:41 | Свраката,
Имат ли право да сключват брак? Да осиновяват деца?
Kъм статия ''София прайд'' vs ''Шествие на семейството''
|
2024-06-22 09:38:44 | "Тук, където демографската криза е най-страшна, ние ще посветим всичките си сили на запазване и подпомагане на традиционните форми на семейни отношения."
Тоя бунак явно не е наясно, че демографската криза не е заради хората с обратна резба, а заради свинските условия на живот и липсата на бъдеще в България. За което са виновни преди всичко такива тюфлеци като него.
Kъм статия ''София прайд'' vs ''Шествие на семейството''
|
2024-06-21 23:13:04 | Крайно време е изобщо да резнат Рашка от Интернет и от ВСЯКАКВИ високи технологии.
Kъм статия Краят на Kaspersky в САЩ: забрана за антивирусната програма и санкции за мениджмънта ѝ
|
2024-06-21 22:56:46 | Путинският наратив продължава. БПЦ е един от най-дебелите проводници на руска пропаганда в България. Неслучайно една голяма част от папазите са бивши ченгета.
"В деня, когато спомняме своите починали, ще станем отново свидетели на публична демонстрация на греха и приемането му като начин на живот."
Интересно кое точно е греховното на Прайда? И кой какво приема като начин на живот? Ако не запаля свещ за умрелите и не почета религиозния празник, а си направя купон с барбекю в градината - това прави ли ме грешник?
Kъм статия Светият Синод за София прайд: Не бива грехът да се налага като норма в българското общество
|
2024-06-21 20:59:01 | bls,
Нещо не ти се разбира, дай пак! ;)
Имаше един спиртак с висок рейтинг, поошамариха го, сега не смее да шукне. И ти си тръгнал по неговия път. :D
Kъм статия Бесарабската българка Таня Станева: Мъжете ни вече свършиха, идва ред ние да воюваме
|