| 2025-01-30 12:52:39 | Голяма трагедия! Да почиват в мир хорицата!
А Моркова отново блести с характерния за всеки диктатор микромениджмънт и експертиза по всичко.
Kъм статия След сблъсък с хеликоптер пътнически самолет се разби във Вашингтон
|
| 2025-01-30 12:51:04 | Нормално, мафията има още много милиарди BGN за изпиране, та Лойко търси под вола теле, за да оправдае нежеланието си да вкара България в Еврозоната.
Kъм статия Асен Василев: ГЕРБ да признаят, че имат проблем с коалицията, не да се оправдават с дефицита
|
| 2025-01-30 11:28:30 | Aбе явно има откъде щом понижаваш ДДС за кръчмарите и увеличаваш заплатите на милиционерите.
Kъм статия Борисов за ''Лукойл'': Всичко сме втасали... Откъде ще вземем 3 млрд.?
|
| 2025-01-30 08:45:39 | Сребърния,
Какви Кирчовци те гонят пък теб, бе? :D
Kъм статия Проруската мрежа, шпионирала Христо Грозев във Великобритания, е свързана с най-висшите ешелони в България
|
| 2025-01-30 08:44:24 | Деянчо, наспа ли се? Накъде се движи часовниковата стрелка - наляво или надясно? :D
И не забравяй да си сложиш още 2 плюсчета, че няма кой друг да ти сложи.
Kъм статия Проруската мрежа, шпионирала Христо Грозев във Великобритания, е свързана с най-висшите ешелони в България
|
| 2025-01-30 08:42:16 | На тоя шопар евроатлантизмът му е буквално изписан на лицето! :D
Предлагам му да направи комисия и за разследване на влиянието на марсианците в България. Че за Сорос не знам, ама преди 27+ години няколко хиляди шарана се бяха събрали да ги чакат на Щръклево. :D Това ако не е заговор срещу националната сигурност - здраве му кажи!
Kъм статия ''Заплаха за държавата'': Пеевски поиска България да разследва фондациите на Сорос
|
| 2025-01-30 00:00:46 | Деянчо,
"(по посока на часовниковата стрелка, от горе вляво)."
Абе казвам ти аз да си лягаш, утрото е по-мъдро от вечерта, ама... :D :D :D Дано утре поне четеш с разбиране, за писане с разбиране ти е късно в тоя живот. :D
Kъм статия Проруската мрежа, шпионирала Христо Грозев във Великобритания, е свързана с най-висшите ешелони в България
|
| 2025-01-29 22:17:59 | Гюнтерчо,
Много са ти объркани драсканиците, батенце! Утре, на трезва глава, пробвай да напишеш нещо смислено!
Kъм статия Депутатите решиха: В България може да има само една Източноправославна църква
|
| 2025-01-29 22:05:58 | Деянчо,
Да ти прави впечатление, че на втория и третия портрет на снимката горе е един и същ боклук? А да ти прави впечатление, че под снимката пише "Компилация от нарисувани портрети на обвиняемите българи, направени от художниците на съда в Уестминстър"? Не си купувай повече белина, действа ти зле! За калиевия нитрат - да не говорим! А, да, и намали бояришника! ;)
Kъм статия Проруската мрежа, шпионирала Христо Грозев във Великобритания, е свързана с най-висшите ешелони в България
|
| 2025-01-29 22:00:56 | Радетелят за запазването на семейните ценности... :D :D :D
Kъм статия Първият президент на САЩ с криминално досие Тръмп обжалва присъдата си по делото за плащане на пари срещу мълчание
|