ПРОФИЛ

Рейтинг
-30
точки при гласуване
0

Джендо Джедев

създаден на 2022-09-19 22:04:16
Всички ваши коментари (8120)
Дата Коментар
Страници
2024-11-27 12:05:40Чудомир има един разказ, който прекрасно описва темата.

Kъм статия Чума по овцете във Велинград: Прикривана ли е била заразата?

2024-11-27 11:57:42"Тошко Йорданов нарече Божанков "биологичен експеримент на природата", "политическа проститутка", "червен запъртък" и "онова нещо" и призова депутатите да подкрепят Кирилов въпреки изказването на депутата от ПП-ДБ." Ако все още някой има илюзиите, че Тошко е достоен за нещо повече от продавач на семки по стадионите... Иначе на мен Кирилов ми се струва ОК - добър компромис.

Kъм статия Божанков заговори за връзка между Силви Кирилов и ''фиктивния баща'' на детето на Мис Бикини в Барселонагейт (видео)

2024-11-27 11:19:51Тя още не е разбрала, че е политически труп. МаяМа и тя го разбра късно, явно за тия е типично.

Kъм статия Нинова си спомни за козите на баба Дора, призова да се спасят овцете във Велинградско

2024-11-27 09:28:38Мдам, Нептун харесва това!

Kъм статия Русия е пуснала в Черно море боен кораб с ракети ''Калибър'', съобщи Киев

2024-11-27 09:22:32antipropaganda, Щом Батюшката ти ще посещава Казахстан, значи написаното в статията не е вярно, така ли? :D

Kъм статия А уж и те бяха братушки! Казахстан оряза с 80% транзита на петрол през Русия

2024-11-27 09:17:53Тоест, охранителите имат пълното законово право да задържат лица при подобно държане. Но не им се занимава. Огромната част от тях не знаят защо са там и за 1500 лева на месец няма да си развалят рахатлъка. Останалите имат неизживяно детство - не са си играли на войници като малки и сега компенсират. Но като замирише на барут, подвиват опашки.

Kъм статия Подобни случаи са ежедневие, твърди бивш шеф на охраната в мола, в който нападнаха служител

2024-11-27 09:16:24Ето какво четем в НК: Чл. 12а. (Нов - ДВ, бр. 62 от 1997 г.) (1) Не е общественоопасно причиняването на вреди на лице, извършило престъпление при неговото задържане за предаване на органите на властта и предотвратяване на възможността за извършване на друго престъпление, ако няма друг начин за неговото задържане и ако при това задържане не е допуснато превишаване на необходимите и законосъобразни мерки. (2) Необходимите мерки за задържане на лице, извършило престъпление, се превишават тогава, когато има явно несъответствие между характера и степента на обществената опасност на извършеното от задържаното лице престъпление и обстоятелствата по задържането, както и когато на лицето без необходимост се причинява явно прекомерна вреда. В тези случаи наказателна отговорност се носи само в случаите на умишлено причиняване на вредата.

Kъм статия Подобни случаи са ежедневие, твърди бивш шеф на охраната в мола, в който нападнаха служител

2024-11-27 08:12:50Единственият начин България да престане да бъде най-бедната страна в ЕС е да се приеме Македония в него. :D

Kъм статия Вицепремиерът на Северна Македония: Имаме проблем с най-слабата държава в ЕС - България

2024-11-26 22:36:30Ще е доста добре и ти да не се появяваш повече на избори. Щото си същата фекална маса като Боце.

Kъм статия Бойко, недей повече да се явяваш на избори - призова Слави

2024-11-26 20:43:00Да не се окаже, че и Казахстан е изконно руска земя, пълна с нацисти? ;)

Kъм статия А уж и те бяха братушки! Казахстан оряза с 80% транзита на петрол през Русия

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.