2025-02-19 16:04:22 | Дельо-Фактурата да внимава Василев да не го хипнотизира! А както е застанал до Владко, да внимава да не му се форматира магнитният слой на кредитните карти!
Kъм статия Делян Добрев подари розов маркер на Асен Василев, ''не може да намери своите 500 млн. лева от контрабанда''
|
2025-02-19 15:58:15 | Айде, и от тук студен душ за Моркова... Физиономията на Рубио казва всичко! Дали не си мисли "Ба си, в кво се забърках!"? :D
Kъм статия ОАЕ отхвърлят предложението за изселването на палестинците от Газа
|
2025-02-19 15:55:32 | Абе, какво става в САЩ, бе? Все по-големи абсурди! А се смеехме, че Рашка била Абсурдистан...
А малкото XYZiiXX или там както го беше кръстил налудничавият му баща няма ли скоро пак да си бърше сополките в Resolute Desk, какво се чува?
Kъм статия Мъск уволнил ''случайно'' специалисти в борбата с птичия грип, връщат ги на работа
|
2025-02-19 15:53:02 | Янките могат да измият срама от челото си ако осъзнаят каква грешка са направили и импийчнат тоя лунатик.
Kъм статия Дайнов: Ужасно ми е тъжно, но трябва да свикнем - САЩ не съществуват
|
2025-02-19 15:49:33 | Тя и Конституцията на Украйна не предвижда избори по време на война. Ама, както казва Моркова, "If it saves the country, it's not illegal". За него законите нямат особено значение. И, понеже и на него, и на Путлер много им се иска на мястото на Зеленски да дойде някой послушко без топки, натискат за избори. Но малко ме съмнява, че дори и да има избори, украинците ще изберат някой друг освен Зеленски или Залужни.
https://www.reuters.com/world/us/trump-if-it-saves-country-its-not-illegal-2025-02-16/
Kъм статия Зеленски: Тръмп повтори руската лъжа, че рейтингът ми е 4%
|
2025-02-19 15:31:57 | Име на профил,
Да, бе, Украйна е виновна, че орките я нападнали, нали? Моркова иска да разруши връзки и ред, градени столетия и изстрадани с кръвта на десетки милиони жертви, Европа му виновна, че подкрепяла монополите... Я виж в САЩ за какви монополи става въпрос, после виж европейските!
Kъм статия Дайнов: Ужасно ми е тъжно, но трябва да свикнем - САЩ не съществуват
|
2025-02-19 11:13:58 | Vitorio,
Срещата е вътрешна за ЕС, никой не договаря съдбата на Украйна. Иди си шмръкни една биричка, за изтрезняване.
Kъм статия Париж ни покани, премиерът ще участва в срещата за Украйна
|
2025-02-19 09:33:37 | Голяма грешка! Освен ако не става дума за натягане на разхлабени нашенски гайки и болтове.
Kъм статия Париж ни покани, премиерът ще участва в срещата за Украйна
|
2025-02-19 09:13:40 | Говорит Москва!
Вече не съвсем на шега започвам да си мисля, че тоя е скрит руски asset, вербуван още преди 40-ина години.
Kъм статия Тръмп към Украйна: Имахте три години да сключите сделка с Русия
|
2025-02-19 07:54:35 | Vitorio,
Повтарянето на руски опорки и лозунги не е военна експертиза, а навеждането не е национална отговорност. Объркани са ти понятията!
Kъм статия Макрон свиква нова среща с повече страни. Нас пак ни няма
|