| 2025-12-23 09:14:17 | Ще ли да я трампи за Аляска? ;)
Kъм статия Тръмп: САЩ се нуждае от Гренландия заради националната сигурност
|
| 2025-12-22 10:12:46 | Айде, хаирлия да е!
Kъм статия Висш руски генерал загина при взрив в Москва (допълнена)
|
| 2025-12-22 08:58:13 | Покрай празниците шизоидните състояния се обострят. Краснов не прави изключение. :D
Kъм статия Тръмп назначи губернатора на Луизиана за специален пратеник в Гренландия
|
| 2025-12-19 16:04:10 | Още една калинка в рояка около Краснов. Или, по-точно е да се каже "зелена муха" муха, кръжаща около... знаем какво. Бедна, бедна ми НАСА! Докъде те докара един TV-reality шут!
Kъм статия Сенатът на САЩ избра за шеф на НАСА Джаред Айзъкман, любител астронавт, близък на Мъск
|
| 2025-12-19 15:53:13 | Градацията за наглост: нагъл, по-налъл, най-нагъл, руснак.
В Киев имало режим, а ползването на парите на Путлер за помощ на жертвата му било пладнешки обир... Пфффхахахахаха! :D
Kъм статия Путин даде да се разбере, че няма да отстъпи от условията за мир в Украйна
|
| 2025-12-19 14:23:06 | И всеки път се запъва като магаре на мост за машините. ИскАл, ама немал желание... ;)
Kъм статия С хартия или с машини, все ни е едно, заяви Борисов
|
| 2025-12-19 14:21:49 | Верваме му на Путлер, да! :D
Kъм статия Вярно ли е, че руски студенти масово спират лекциите, за да управляват дронове, както твърди Путин?
|
| 2025-12-19 11:00:26 | "Той е прикривал умело следите си, ползвал е непроследяем телефон, вероятно с европейска СИМ карта"
Аууууууу!!! Краснов бързо да забрани и роуминга с европейските оператори! :D
Kъм статия Португалец заподозрян за стрелбите в университетите Браун и МИТ, открит е мъртъв
|
| 2025-12-19 10:02:17 | Доста е вероятно вината да е на шофьора (гарантирам, че заключението на полицията ще е нещо от сорта "несъобразена скорост"). Но паветата са много хлъзгава настилка, особено като са загладени от употреба като тия на Борис 3-ти. Не мога да си обясня защо толкова години не са подменени. За звуковия терор, който правят на живущите около булеварда - да не говорим!
Kъм статия Кола се удари в огражденията на бул. Цар Борис III в София
|
| 2025-12-19 09:57:38 | Ех, ако някой беше забранил имиграцията по времето, когато дядо му на Краснов е дезертирал от армията и се е завлякъл в Америка... Сега светът щеше да е едно много по-добро място! ;)
Kъм статия Тръмп спира лотарията за Зелена карта след стрелбите в университетите Браун и МИТ
|