| 2025-12-14 23:02:15 | Constanza,
И аз се чудех дали роднината на стрелялия или за роднината на мъжа, отнел му оръжието, става въпрос. Сега е по-ясно, статията е редактирана.
Kъм статия Очевидец отнема автомат от терорист при стрелбата на плаж Бонди (видео)
|
| 2025-12-14 22:41:15 | Верваме му на чалгаря, да!
Kъм статия Трифонов се ''появи'': С депутати на ИТН вадят стари СМС-и на Петков и Пеевски, обясняват се за думите на Балабанов
|
| 2025-12-14 20:59:50 | Тоя роднина в Австралия ли е? Щото ако да - да се изрита моментално!
Kъм статия Очевидец отнема автомат от терорист при стрелбата на плаж Бонди (видео)
|
| 2025-12-14 20:56:28 | "Да помним поуките от миналото и да отстояваме мира, хуманизма и толерантността"
Да го прати това на шефчето си Путлер. Че той ги руши и трите.
Kъм статия Радев на Ханука: Да помним поуките от миналото и да отстояваме мира, хуманизма и толерантността
|
| 2025-12-14 19:55:10 | Я, зелката застъпила наряда! Молодец!
"Докато Русия не вземе всичко на изток от реката , включително Одеса и Харков няма да мирясат тези."
Айде, бе, мой, откога чакаме! Уж щяхте да вземете Киев за три дни, пък то станаха 4 години и още даже за Покровск не е ясно. Тия дни ви наритаха яко в Купянск... Пък ти си мечтай, батенце! :D
Kъм статия Зеленски предупреди украинците да се готвят за компромиси в мирния план
|
| 2025-12-14 19:52:03 | Доста вероятно е Витков и родата на Краснов да са натегнали предимно на търговската част, сиреч - подялбата с Путлер в разграбването на Украйна. Редкоземни метали, а-у... Все нещо ще капне в Мар-а-Лаго. ;)
Kъм статия Започна срещата на Зеленски с Уиткоф и Къшнър в Берлин
|
| 2025-12-14 19:50:07 | На крив уй - козиняко му виновен!
Kъм статия Балабанов: Допуснаха се грешки, но няма от какво да се крием
|
| 2025-12-14 19:48:55 | Така беше и с Жан Виденов, така стана и с оня Гаргамел със златното пръстче на Белото Злате. Трябваше да бъдат изгонени с почти насилствени протести. Лошото е, че Ганьо има паметта на златна рибка. Около 30 секунди.
Kъм статия Мирчев: Време е за по-твърди действия. Тези хора разбират само от шамари и юмруци и ще ги получат
|
| 2025-12-14 19:47:27 | Тричка,
Ти си оправена отдавна, не се чуди излишно! ;)
Kъм статия Мирчев: Време е за по-твърди действия. Тези хора разбират само от шамари и юмруци и ще ги получат
|
| 2025-12-14 19:46:11 | На тия само полезните идиоти по света им вярват.
Kъм статия Кремъл: Изказванията на Рюте за подготовка за война с Русия са безотговорни
|