| 2023-09-27 17:14:35 | Току-виж отсякъл, че Курбан Байряма ще стане национален празник?
Kъм статия Пеевски отсече: 3 март остава, данъчните закони на Асен Василев няма да минат
|
| 2023-09-27 17:03:00 | Съпругът на Деса защо мълчи по въпроса? Вероятно е прочел какви ги е вършил руския поп и сега се спотайва.
Kъм статия Прокуратурата прехвърли на ДАНС горещия картоф със собствеността на Руската църква
|
| 2023-09-27 05:12:32 | Така се прави в цивилизованите държави.
Kъм статия Председателят на Камарата на общините на Канада подаде оставка след скандал с нацист в парламента
|
| 2023-09-26 21:09:59 | Демек, дивотии на диваци в дивашка държава.
Kъм статия Кадиров пусна видео, на което синът му бие мъж. Руските власти отказват да коментират записа
|
| 2023-09-26 20:58:16 | Шизофринично е да се пъчи като натвски генерал, а да си в душата красноармеец.
Шизофренизно е да мечтаеш Украйна да загуби и следващите да сме ние, а ти да си генерсл губернатор на Задунайская Республика Болгария.
Шизофренично е да се шляеш из страната ( като Боко с джипката) и да блещиш наизустени простотии, написани ти от Деса и менторите ти в Президенството.
Kъм статия Радев: Шизофренно е да плачеш за Шенген и да тръбиш, че службите са пробити
|
| 2023-09-26 20:42:57 | 3 Бойко Димитров
Баба и дядо по майчина линия активни борци против фашизма и капитализма. Бабата Бойка - партизанка, 20 години чиновник в централата на активните борци, сега централа на БСП. Дядото дълги години директор на концертна зала "България" ,без никакво музикално или каквото и да е висше образование, както и бабата - партизани?
Kъм статия Васил Терзиев не е в листата на ПП-ДБ за общински съветници в София
|
| 2023-09-25 20:51:15 | И да попитам - къде се скри онзи мушморок в Президенството да се изцепи по въпроса? Чета, че се срещнал с началника на виетнамския парламент и щял да гради стратегическо сътрудничество с Виетнам. Да е.а и стратега да е.а.
Kъм статия Пеевски настоя незабавно да отворят Руската църква
|
| 2023-09-25 20:46:11 | Нинова: ""Има информация, че е изготвен с натиск отвън."
Знаех си аз, че Северна Македония ни подлива вода в отношвнията с "братушките".
Kъм статия Пеевски настоя незабавно да отворят Руската църква
|
| 2023-09-25 20:32:39 | Кощунство е да се използват духовни лица като шпиони.
Kъм статия Руското външно извика българския посланик, обвиняват ни в кощунство
|
| 2023-09-25 20:23:30 | "И се отбелязва, че по-рано вече са наблюдавали случаи, когато руското министерство на отбраната, опасявайки се от неминуемата загуба на доверието на Путин, е активизирало своите усилия и е извършвало чистки сред командния състав. "
Според новините чистката сред руския команден е делигирана от Путин на украинците.
Kъм статия Путин наредил на Шойгу до октомври да спре украинската контраофанзива
|