ПРОФИЛ

Рейтинг
11604
точки при гласуване
10

Бабатунде

създаден на 2017-08-31 12:21:09
Всички ваши коментари (619)
Дата Коментар
Страници
2018-05-17 16:36:27Бааахти простия народ, к'ви джендъри бе. На тия келеши не им пука за вашите джендърски и тролски глупости, просто си правят та*шак с хора като вас ! :) Живи и здрави да са, щом са от СМГ, значи надали ще се застоят в наш'та мила родина.

Kъм статия Видео: Момчетата от СМГ с рокли и перуки на бала си под съпровода на Бионсе

2018-05-15 08:23:36със Западна*

Kъм статия Будапеща – пленителната дунавска красавица

2018-05-15 08:20:57Супер сте, като изключим Будапеща, всички останали са с доста скъпи цени на самолет. билети. А да пътуваш с автобус за двудневна екскурзия е малко безсмислено ! Но продължавайте, до тук имате супер статии за екскурзии, нито една адекватна ! :)

Kъм статия 5 евтини европейски града за двудневна ваканция

2018-05-14 16:38:36Вместо Long Island, да пия Космополитън ?? Вие да не сте в пубертета. А стегнете се малко !

Kъм статия 8 алкохолни напитки и техните нискокалорични заместители

2018-05-11 11:08:49All Cops Are Bastards - всички ченгета са гадняри Баш думата "гадняри" е използвана, да знаете ! Неграмотници ! :D

Kъм статия ДАЗД ще проверява децата, показващи нацисткия поздрав, на мача Левски – Славия

2018-05-10 11:12:37Супееер, пропаганда стил преди 1989 ... А уж зор беше да се бутне коминизма, същата тъпотия е и тъпото ЕС. И двете са едни миризливи ненужни за човечеството неща.

Kъм статия Петима големи режисьори разказват с филми защо Европа е важна за младото поколение

2018-05-05 11:37:57Първо в цените не ви бива. Вместо да съветвате да се купува от автомат еднократно билетче, покажете цените на дневните карти. Излиза много по-удобно и евтино ако закупите дневна (има опции за карти, за повече от ден) карта за градски транспорт. 200 лева за двойна стая, говори за изключителна некомпетентност. Нощувките в Будапеща са на изключително ниски цени, сравнено с Западна Европа ! Спокойно може да спите в ТОП център (както е модерно да се казва тук), за средна цена около 120 лв. на вечер (не говорим за спане в коптор, нито в Ceasere Palace !) Ако желате да хапнете невероятен Гулаш в по-различна обстановка, непременно посетете For Sale Pub. Ако сте до трима души, си поръчайте ЕДИН Гулаш. Ще ви е достатъчен, повярвайте ми !

Kъм статия Будапеща – пленителната дунавска красавица

2018-05-04 13:38:18цска-софия (ЛИТЕКС) НЕ Е ЦСКА !!! Стига пропаганда !

Kъм статия Актьорът Христо Гърбов предизвикал "земетресение" заради ЦСКА

2018-04-29 12:07:04Да бяха дошли тук. Най-много условна !

Kъм статия Яростен многохиляден протест посрещна лека присъда за групово изнасилване в Испания

2018-04-18 15:04:43" Почти до последния момент не се е знаело къде ще бъде срещата. Но това до 10 часа сутринта на вчерашния ден. " К'во ?? Я пак ?

Kъм статия Прокуратурата: Иванчева взе подкупа пред 'Кристал', ръцете ѝ светнаха като елха от белязаните пари

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.