| 2024-06-27 10:55:54 | ГЕРБ имаше всички тези условия и съсипа работещо правителство! Това беше чист съботаж срещу България в полза на путин! И сега този се прави на умряла лисица, на жертва, за кой ли път! Тежко и горко на България с предателите борисов и радев! Хаос, беззаконие и селски циркове, за да объркат уплашат и заблудят хората, да ги отвратят от ЕС и демократичните ценности за които уж радеят и милеят! Да, ама не! Най милеят да угодят на московята и да изпънят заповедите на путин, а българите кучета ги яли! От ЕС текат милиарди, но тук нищо невлиза, защото тези двама ибрикчии слушкат кремъл а не Брюксел!!! Затова държавата е бедна, ограбена, изостанала, демогравски и морално съсипана! Единственото спасение е, на следващите избори да се гласува масово против борисов и комунистическите ракови партии, като израждане, безличниците и други подобни.
Kъм статия Борисов: Ако сега имаше правителство на ГЕРБ, България щеше да е в еврозоната
|
| 2024-06-25 10:24:36 | Бегай да праиш кабинка у блатото.!.
Kъм статия ''Възраждане'' готови да предложат кабинет без ГЕРБ и ДПС - с консенсусен премиер
|
| 2024-06-24 10:20:54 | Ами няма как! Нали това да няма правителство е спуснато от джуджето! Тук всички политически трупи играят за болщой театър а мнозинството си мисли, че гледа европейски спектакъл! Да, ама не, както беше казал големия Бочаров! Докато неизгоним московитските трупи, бял ден няма да видим.
Kъм статия Борисов пред президента: Няма как да се състави правителство. Съжалявам, отиваме на избори
|
| 2024-06-23 19:48:17 | Истината е, че рушляците си изтрепаха хората с умрялото си ПВО! Като им чуеш омотаните лъжи и ти става ясно, че яко са ги опънали! Не само нетрябва да пускат сирени, ами пво то да негърми да трепе хора! Ударите са прецизни и ако нешават няма да боли.
Kъм статия Ракети над Крим. Трима убити и десетки ранени
|
| 2024-06-23 12:20:29 | Така е в Крадландия! Руснаците още ни крадат като за световно а ние се кефим и ги величаем! Държавата ни е като коптор, ако се направи нещо то е некачествено, като за умрелите. Мунчо като воденичен камък ни тегли в бездната на кочината и с хиляди кгб платени агенти разбива държавността на България! Ма ние най-обичаме да си гледаме кефа и да ни крадат е омайват някакви простаци с лъжи!
Kъм статия Магистрала Струма ще е готова през 2030 година
|
| 2024-06-22 09:46:27 | Рязане на тумора от всякъде! Борсата им кръцнаха, нема гущери, нема еврачета, дракончетата бегат към Китай като бити меки китки да не ги санкционират. Помийна яма с бомби, но и това ще мине, както е казал мъдреца.
Kъм статия Краят на Kaspersky в САЩ: забрана за антивирусната програма и санкции за мениджмънта ѝ
|
| 2024-06-20 20:06:26 | Бойкот! Това е достойния отговор на приятелите на червените фашисти!
Kъм статия Оперната прима Нетребко, която с половин уста заклейми войната, идва в България
|
| 2024-06-19 18:07:36 | Като допускаме уроди да ни управляват, сега ще ни правят на маймуни и сладко и безгрижно ще се
е-ават с нас! И първи, и втори, и до безкрай....
Kъм статия Слави: ИТН няма да подкрепи кабинет с първия или с втория мандат. Искам третия - за експертно правителство
|
| 2024-06-18 08:32:26 | Нормалните европейци гледат да избягват срещи с нищожества, въпреки че за сега това неможе да стане на 100%! Поздравления на черногорци, че го песнаха в отходния канал.
Kъм статия Черногорският премиер не се появи на среща с Румен Радев
|