ПРОФИЛ

Рейтинг
1998
точки при гласуване
1

jorj

създаден на 2023-03-21 12:22:36
Всички ваши коментари (668)
Дата Коментар
Страници
2025-08-06 13:43:52Ниско КПД!!! Но не толкова зле!!! Като се върнат курваковците по целата рушля ще има Кур Кина!!! Приятно гледане.

Kъм статия Руски солдат се прибра от фронта, напи се и гръмна четирима с граната

2025-07-30 15:46:13Няма да ни помогне! Начело на бпц е червен сатанист, неверник , съучастник в убийството на истински и свят православен духовник!!!!

Kъм статия Светият Синод призова да се молим за бързото потушаване на пожарите

2025-07-28 15:04:46 Телефона ми смърди на варненски сиган .

Kъм статия Костадинов: Бяхме с Флора в Гърция и пяхме песни на лодка, за да снимаме клип. Аз спах с възглавницата в хотела

2025-07-28 14:12:09 Какво чакаме,на до сега несме закрили всички руски "културни центрове" несме си върнали уж подарените им от нас територии,защо до сега несме изгонили травеститката, и защо несме приели закон против путиновата пропаганда ???!!!!!! Защо България продължава да бъде ограбвана Жестоко от руските ни ибрикчии начело с радев Боташеф,Ковачки, Василев и много други знайни и незнайни кръвопийци!!!! България е заприличала на московитско сметище,на посмешище !!!!!!!

Kъм статия Кремъл вкара български премиери и министри в черен списък за русофобия

2025-07-21 09:32:50Ковачки е заплаха за националната сигурност! Путински агент, който краде пари от икономиката, съсипва природата, трови населението, политически проводник на путинизма!!!! Възпитаник на ленинградсато кгб!!!

Kъм статия Ликвидиран е пожарът в ТЕЦ Бобов дол

2025-07-20 22:02:03В България управляват путинските, едни скрити като Боцко и Шиши, други открити като варненски сиган, трети, четвърти, пети и т. н, изрожденци, мечовци, безличници и други подобни путински течения и екскременти!!! Българите гледат политическия болшой театър и прескляпат на фандъци по европейски, но не им е ясен сюжета на путиновата пиеса. Крадат се евро средства, инвестират се тръмпо долари, живее се на версия!!!!!! Но скоро ще дойде време разплатно!

Kъм статия Борисов: Кметът на Варна е невинен до произнасяне на съда

2025-07-18 22:51:20А на мамаша КК/контрабандния канал/е насочен към целокупния запад, ама си трайка, ничто неговарит по етом вопросе... !!!... ... ¡¡¡... ... ¡¡¡... За теб тройньй, один в период и два от спина..!!..

Kъм статия Захарова посочи България като ''канал за контрабанда'' на оръжия към Украйна. МВнР реагира остро

2025-07-13 14:18:02Искам да напомня, че единствената перспектива за врага на територията на Украйна е смърт!“ – подчерта Малюк.

Kъм статия DW: Русия се готви за решителната битка в Украйна

2025-07-11 19:03:36Леля Ставринка от сливенския ще и покаже кобила боб яде ли!!!

Kъм статия Фолк певицата Дебора остава в ареста

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.