ПРОФИЛ

Рейтинг
-1025
точки при гласуване
0

Far Rider

създаден на 2023-06-24 07:56:16
Всички ваши коментари (1814)
Дата Коментар
Страници
2024-02-11 10:20:58Можем да го псуваме, да го наричаме с обидни думи особено тук. Истината е друга, за наше съжаление! Който е живял или живее в Америка знае, че за американците те са центъра на света и могат да минат и без другите които са им тежест. Особено това важи за дълбоките провинции на САЩ. За тях е достатъчно да кажат, че са американци и да сложат думата american , USA в какъвто и да е текст или продукт и това става най-великото. Дори посредствен певец като Brus (каспичански) Springstееn стана известен с една елементарна песен в която се пее само това: Born into USA. Точно на тези прости хорица разчита Тръмп. Спомнете си, че когато се кандидатира всички "познавачи" предричаха бляскава победа на масонката Килтън, но спечели Тръмп и първи за неговата победа заговориха от телевизията Фокс в която работеше Тъкър Карлсън! ( Написах Килтън по асоцияция с kill, не е правописна грешка!)

Kъм статия Тръмп: Бих насърчил Русия да прави каквото си поиска

2024-02-09 19:28:28Както се очакваше Денков раздаде народни пари за да останат на власт. И пак на зърнарите. Овощарите и зеленчукопроизводителите да го духат. Така се прави като си министър-председател. Чакам ротацията.

Kъм статия Правителството и земеделците се разбраха, протестите спират

2024-02-09 18:16:33Бъдете сигурни, че ако се беше случило сега управляващите пак щяха да реагират така.

Kъм статия Чехия благодари на румънците, че единствени от соцблока не пратиха войски през 1968 г.

2024-02-09 18:01:23Спокойно. Денков пак ще раздаде народните парици на клуба Майбах. Време е за нови коли.

Kъм статия Пак протести и блокади на пътища, после преговори с властта

2024-02-09 17:21:56Браво! Явно продължават в стила: нищо старо не е забравено и нищо ново не е научено!

Kъм статия Нинова анатемоса съветниците си в СОС, вече представляват само себе си

2024-02-09 17:20:14Някой да обясни на елементарните мозъчета, че между спасителен хеликоптер и хеликоптер-линейка има голяма разлика! Затова едните са с лебедка, а другите са без.

Kъм статия Пилот от спешната въздушна помощ се включи в спасителна операция в Банско (видео)

2024-02-09 17:17:45Ютуб са с тройни стандарти по отношение какво може и какво не може да се публикува.

Kъм статия YouTube забрани канала на Никита Михалков ''Бесогон''

2024-02-09 11:31:25LiberalaComsomolec, да, историята слага всичко на мястото си. И по тази причина СССР се разпадна за твое и на Путин най-голямо съжаление! Бягай да си купиш носни кърпички и за теб и него и да си плачкате заедно! А Китай НИКОГА не е бил съюзник на Русия. Ти явно четеш само "Косомольская правда". Имаше дори война за територии между СССР и Китай. И китайците не са се отказали от териториалните си претенции. Затова и не влязоха във военен съюз с РФ. Погледни какво каза Си и неговия посланик в телевизията Россия 1!

Kъм статия Путин обеща пред Тъкър Карлсън да не напада Полша или Латвия

2024-02-09 10:28:00LiberalaComsomolec, измисли нещо различно от комсомолската пропаганда! Смешен и жалък си!

Kъм статия Путин обеща пред Тъкър Карлсън да не напада Полша или Латвия

2024-02-09 10:03:44"Израждане" да се изключи напълно.

Kъм статия ''Възраждане'' изключи трима депутати заради скандала с напусналите съветници на СОС

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.