ПРОФИЛ

Рейтинг
2621
точки при гласуване
2

Ravel

създаден на 2023-04-25 11:07:08
Всички ваши коментари (79)
Дата Коментар
Страници
2023-05-21 09:20:50Цялото Министерство обороны на Русия е фейк. Как така е Министерство на отбраната, а превзема градове на други държави?

Kъм статия Пригожин обяви пълен контрол на Вагнер над Бахмут, фейк е, твърди украинската армия

2023-05-19 11:42:09Напоследък Готвача много плюе Шойгу. Започвам да си мисля , че е плюл и в манджата на Путин.

Kъм статия Евгений Пригожин: Руската армия се оттегли на 570 метра северно от Бахмут

2023-05-18 11:28:35Трите ракети S300/S400 за плътност на удара, 6-те Шахеда, 9-те ракети „Калибър“, 6-те ракети „Кинжал“ – като всички са атакували едновременно са нанесли щети колкото трите кила тротил на Гешевата бомба.

Kъм статия Русия: МиГ-31 порази с ракета ''Кинжал'' от засада американски ЗРК ''Patriot'' в Киев

2023-05-14 17:53:28Докато още Станишев беше премиер, нарече Цветанов и колегите му от ГЕРБ циркаджии, когато му връчваха подписката за уволнение на кабинета на Тройната коалиция. И не беше прав. Сега обаче в БСП циркът е пълен и Станишев има пълното основание да нарече Нинова и Националния й съвет циркаджии. Кажи им го бе Станишев.Туй дето го казваш е вярно, но няма да те чуят. Кажи им , че са циркаджии и смешници, и това ще се чуе и помни.

Kъм статия Станишев: България изглежда като болния човек на Европа

2023-05-13 16:52:02Руснаците бягат, ама на място. Жертвите са огромни и от двете страни. За съжаление десетки хиляди момчета няма да станат мъже. И за това е виновен Путин, защото не реши въпроса още през 2014 година.

Kъм статия Руснаците бягат от Бахмут, а истинската украинска офанзива още не е започнала

2023-05-12 11:45:44Слушай Благойчо ! Няма нормален човек, който да не го е страх. Multos fortuna liberat poena, metu neminem. Мнозина щастието освобождава от наказание, но никога от страх. - Сенека.

Kъм статия Русия вероятно няма да надживее Путин

2023-05-12 11:22:58Червените фашисти след 1944 г. конфискуват имуществото на родителите на Мангъров като врагове на народа и ги изселват в Стара Загора. Мангъров става един от най-известните лекари на България заради професионалните си знания и умения , а не защото червените или кафявите фашисти са му осигурявали материал за смукане.

Kъм статия Доц. Мангъров стана сътрудник на ''Възраждане'', след скандала в Народния театър Велислава Кръстева ще съветва ДПС

2023-05-11 12:47:10Много си е готин и точен Мангърката . Дори Бойко Борисов му казал, че ако бил жена , щял да му пусне.

Kъм статия Доц. Мангъров стана сътрудник на ''Възраждане'', след скандала в Народния театър Велислава Кръстева ще съветва ДПС

2023-05-11 12:33:28Ако британското разузнаване смята, че руското оръжие е достойно за присмех, това е грешна теория. Русия има достатъчно танкове за парад не само в Москва, но за паради в Берлин, Лондон и Париж в едно европейско турне. Искандер М , Ярс и Сатана ще ги достави директно по въздуха. Посейдоните обаче няма да ги видят. Те са до острова на 1000 метра под водата . Един отпред и един отзад.

Kъм статия Британското разузнаване се присмя на парада в Москва

2023-05-06 08:14:03През 1970 г. мъж от моето село в пияно състояние шофира , катастрофира, убива жена и бяга. Милицията го открива само за час и го арестува. След една седмица по пощата в колет пристигнали дрехите му.....Той още не се е върнал.

Kъм статия По дрехите на Георги Семерджиев е имало кръв от двете загинали момичета

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.