2025-06-05 16:56:04 | "Аз съм рускиня, дойдох да помогна на българския народ да съхрани своя суверенитет!"
Тая да я изхвърлят веднага от България! Като хлебарки са! Гладни хлебарки!
Те и на Украйна помагат, да пукнат дано ватенките!
Kъм статия И руснаци протестират срещу еврото, ''пазят суверенитета'' на България (видео)
|
2025-06-04 14:11:43 | "Според него, който иска вот на недоверие сега, е "кръгъл идиот""
Кръгъл идиот е продажния тъпанар и простак Тошко Африкански, който е гласувал срещу създаване на комисия за чичко тревичко! Не, че нещо ще направи тази комисия. Въпросът е, че е непочтен и послушен!
Kъм статия Тошко Йорданов: Темата с еврото се преекспонира политически
|
2025-06-04 11:40:29 | Ако трябва да се замете нещо в НС, се прави комисия и после НИЩО!
Вече и на Кьовеши не се надявам, че ще им разкрие безчинствата....
Остава ми надеждата да се избият по между си от алчност!
Kъм статия Управляващите опънаха чадър над Ковачки с отказ да създадат комисия за разкритията на АКФ
|
2025-06-04 11:33:39 | Ами, като не разбира, да види разследването на АКФ и Веселин Тодоров и ще разбере!
Kъм статия Борисов: Не разбирам колегите, които говорят за вот на недоверие
|
2025-06-04 11:31:33 | Като гледам снимката и ми става мъчно за тези възрастни хора, подплашени от клоуни със сметки в евро.
Сутринта са си изпили хапчетата и със свити сърчица са тръгнали да бранят нещо, което го няма от времето, когато не са пиели хапчета.Повечето от тези хора имат деца и внуци, че и правнуци, които не са им разяснили, че няма нищо страшно и, че сме във валутен борд от 28 години, което са проспали.
Освен Късопишкин и ние, като общество имаме вина, че тези хора са пред НС.
Kъм статия ''Искаме си лева!''. Стотици блокираха центъра на София (снимки)
|
2025-06-03 14:56:18 | Браво! Пак без жертви! Продължавайте!
Kъм статия СБУ удари Кримския мост с подводен взрив (видео)
|
2025-06-03 14:52:38 | Политическата проституция в снимки!
Kъм статия ДПС на Делян Пеевски превзе Ардино и Момчилград
|
2025-06-03 14:04:16 | Украинците защо не спретнат една малка операция "паяжина" за Путин и да се приключва с тази война?!
Kъм статия Преговорите между Русия и Украйна в Истанбул приключиха за около час (обновена)
|
2025-06-02 14:07:41 | След като е разбрал, че е в грешка, че Зеленски няма карти, сега се чуди каква тъпотия да пусне, че да не му се смеят всички.
Kъм статия Тръмп с нова конспирация: Байдън е екзекутиран през 2020 г., на негово място е използван ''клонинг''
|
2025-06-02 13:49:05 | Колко долен трябва да си, че да плещиш опорки пред паметника на Ботев и то в деня, в който "непобедимите" орки се простиха с 34% от руските стратегически носители на крилати ракети.
Срамота!
Kъм статия Радев: На някои им се зловиди всичко родно, дори и азбуката
|