2025-01-04 14:58:51 | Far - аз се сещам - страната-разбивач на имперските мечти на разни лумпени :)
Kъм статия Тръмп влиза в Белия дом с присъда, но няма да лежи в затвора
|
2025-01-04 12:08:11 | Въпросният инспектор трябва да бъде съден за пропагандиране на един престъпен режим. Това е равносилно да обявиш нацистки монумент за културно наследство! Защо тогава нямаме паметник на 1-ва СС армия, а? Специално България е пострадала повече от СССР, отколкото от Третия Райх!
Kъм статия Синя България настоява да се довърши демонтажът на ПСА
|
2025-01-04 11:56:49 | Имам въпросче: Защо премиерът не е наредил ВЕДНАГА, ОЩЕ С ВЛИЗАНЕТО В СИЛА на решението, да се премахнат ВСЯКАКВИ хранилки и да не се нарушава европейското право, защото държавата ще бъде осъдена от европейския съд. ЗАЩО - защото всичките тези мишлета са в играта! До горе! И когато медиите раздухат случая, той се прави на току-що разбралия принципен премиер, разбираш ли, издава заповед - оправя нещата! Смешници, сър! Пишете жалби до еврокомисия, европарламент, евро-омбудсман, евопейския съд - тази ПАСМИНА се оправя само с ТОЯГА!
Kъм статия Главчев нареди проверка за виртуалните опашки на Дунав мост и след влизането в Шенген
|
2025-01-03 18:24:48 | Кака Ви Джорджа не се шегува ;) Менът вдясно се е изчервил и не смее да вдигне поглед :)
Kъм статия Мелони за Мъск: Той е брилянтен човек
|
2025-01-03 18:19:22 | за деца да не говорим
Kъм статия Заради пиратки: Мъж остана сляп с едното око, дете е с намалено зрение и три откъснати пръста, съобщиха от ИСУЛ
|
2025-01-03 18:18:46 | алкохол и пиротехника е забранена комбинация. не е и за флегматици и разсеяни хора.
Kъм статия Заради пиратки: Мъж остана сляп с едното око, дете е с намалено зрение и три откъснати пръста, съобщиха от ИСУЛ
|
2025-01-02 22:57:23 | Ботокс(при все че втората част ме кефи), това с 10-те дена гърмежи след трагедията, не е по вина на доцента. Това е проблем на регламента за съхранение на подобни изделия, или неговото неспазване. Тоест, на властта. Подочу се, че некои другари, одобряващи складовете, са тълкували както дявола евангелието. Верваме - от добро сърце, не за рушвет.
Kъм статия 591 птици умряха от стрес по време на зарята в Копривщица по Нова година
|
2025-01-02 21:15:20 | Еееее, ДеБъ не бяха ли с ПП на изборите? Какво е сега това? Хем ги носиха на гръб, хем сега им забиха нож в гърба!
Kъм статия Преговори между ГЕРБ, ДБ, ИТН и БСП е имало и днес
|
2025-01-02 18:45:35 | Alfa, не искам да споря - границата е невидима понякога, но разрушителната пиротехника има допирни точки с класическата пиромания - особено ако се унищожава(сгради, примерно). Увеселителната пиротехника като цяло покачва адреналина(ефекти, опасност) и с това е сходна на други мании - хазарт, екстремни спортове, състезания(вкл. олимпиади по математика;), игра на борсата, работа в мина, пожарникар, пилот :) В много професии риска и адреналина действат на хората и те искат все повече и повече. Твоят познат ако се е подпалил, може наистина да е бил баш пироман - бризантните експлозии гасят огъня с ударната си вълна, не палят :)
Kъм статия 591 птици умряха от стрес по време на зарята в Копривщица по Нова година
|
2025-01-02 16:35:32 | Име на профил - направо да им се чудиш на сърбите, защо НАТО ги бомби. И откъде идваше тази сръбска музика - още от тошово време - сигурно са я взимали от Италия, разбираш ли :)
Kъм статия 591 птици умряха от стрес по време на зарята в Копривщица по Нова година
|