2025-01-21 10:41:27 | Радев, виновен е АГРЕСОРЪТ, Радев, АГРЕСОРЪТ! Това не го ли разбрахте? Толкова народна пара потрошихте по военни академии, елементарни неща не разбрахте! АГРЕСОРЪТ е виновен за всичко, което се е случило в резултат от агресията! Кой е виновен за разрушенията в Германия, по време на Втората Световна, а? Съюзниците, нали така? Германия няма вина, нали Радев? Я марш в първи клас, да учиш пропаганда!
Kъм статия Радев: Кой е виновен за контранастъплението на Украйна и за утопията за победа над Русия
|
2025-01-20 23:14:14 | Кога ще арестувате и корумпирани висши съдии?
Kъм статия Началникът на отдел Миграция в СДВР е арестуван в центъра на София
|
2025-01-20 23:12:28 | IP, излиза, че Сачева, Назарян, Биков и Ангелов или излъгаха, или не защитиха един достоен човек. И в двата случая - метла! Да ама не. Още нещо искам да отбележа - стига ги оправдавахме с Пеевски - Пеевски нито е първа парламентарна сила, нито е управлявал - всичко това е направено от УПРАВЛЯВАЛИТЕ партии, особено когато са имали мнозинство! Пеевски в момента е едно удобно оправдание, че той бил надничал от телефоните - айде бе - откога наднича?
Kъм статия Ивайло Иванов напусна политическия кабинет на вътрешния министър
|
2025-01-19 23:10:16 | Защо хора с отвратително излъчване, ги правят политици? Това не се прави дори в русия!
Kъм статия Сачева: ''Добрите сили'' организираха кола, която едва не мина през краката
|
2025-01-19 22:59:55 | Ми че то и Баце наднича от телефоните на ПП! Да обясним ли защо всите надничате от там? Защото Козяк сне доверието от ГЕРБ и ви ПРИНУДИ да дадете властта, нищо че сте първи на изборите. И пак ще се наложи да сдавате, защото сте нагли.
Kъм статия Назарян: Откъде наднича Пеевски? От телефоните на ПП-ДБ
|
2025-01-18 21:41:19 | Това не е ли укоримо? Спомням си, Шишков казваше - "ако си спал с момиче преди 16 - забрави да станеш президент в САЩ! А тук?..." Нещо и САЩ почват да издишат... по доблест по честност и по други неща :)
Kъм статия Доналд Тръмп пусна собствена криптовалута
|
2025-01-18 21:21:25 | Въпросът не е, дали Киро е казал - арестувайте го. Много биха го казали. Въпросът е, може ли изобщо Киро да ЗАПОВЯДА арест? Отговорът е - не може, няма такива правомощия :) Аре бегайте сега у лево, или да ручате жабета, или каквото там предпочитате. Проблемът, пак казвам, е в калпавата съдебна система и безотговорната прокуратура. Иначе Баце щеше да е арестуван много по-рано, и въпроси от рода - "може ли да нареди някой нещо, което няма право да нарежда?", няма да занимават мозъчетата на един от най-умните народи ;)
Kъм статия Бившият директор на НСлС: Обвинението срещу Кирил Петков ще падне в съда
|
2025-01-17 11:34:06 | Тази карикатура на държава - русия - трябва да бъде унищожена. Добре, че ги има руснаците, та не сме ние най-смотания народ.
Kъм статия Трима адвокати на Навални са осъдени на от 3,5 до 5,5 г. затвор
|
2025-01-16 23:05:18 | Огън вода и ... въздух ;)
Kъм статия Кой е Петър Дилов, номиниран за министър на икономиката и индустрията
|
2025-01-16 22:43:59 | А Баце чукнА 4 милиарда.
Kъм статия Археолози от Велико Търново теглят кредити, за да финансират разкопките си
|