2025-05-29 11:53:08 | Оранжутан краснов - тъжен смях!
Kъм статия Търговският съд на САЩ блокира митата на Тръмп, превишил си правомощията
|
2025-05-29 11:51:30 | Това не е миксер та един човек да е достатъчен да се справи!
За миговете армията от фатмаци е още по-голяма. Хрантутници дето нищо не правят/щото миговете не летят повечето/ ама вземат едни хубави пари че си рискуват животите / на земята докато спът/ !
Kъм статия Българският F-16 направи първи полет във въздушното ни пространство
|
2025-05-29 11:46:57 | Израждане са боклуци и не могат да се мерят с Манол Пейков!
Ако прокуратурата и съда не бяха превзети тези отрепки отдавна щяха да търкат наровете! Справка Германия и Румъния!
Kъм статия Нецензурни обръщения и саморазправа в НС: Манол Пейков се закани да съди Костадинов
|
2025-05-29 10:13:50 | За това че трябва да плащат повече данъци съм съгласен, но кой и как ще ги разпарчетоса? Трябва самите народи да го направят а това е де факто революция. Народите трябва да узреят и когато надушат опасността да се консолидират и да реагират както във Франци и Румъния! Интелигентно и с бюлетина, без оръжие, насилие и т.н.
Kъм статия Русия предложи на Украйна неприемливи преговори в Истанбул на 2 юни
|
2025-05-29 10:05:52 | Мръсен предателски зелен чорап! Мунчо хфърлчилков!
Kъм статия Радев иска референдум, защото Кремъл и неговата бъдеща партия имат интерес, според Плевнелиев
|
2025-05-29 09:49:51 | Всичко се знае, КОЙ, кога, защо и т.н. Рано или късно виновниците ще платят с живота си! Включително бункерното джудже!
Kъм статия Взривиха с граната руския майор Гурциев, виновен за смъртта на хиляди в Мариупол
|
2025-05-29 09:48:25 | Това щях да пиша и аз, гадно е ама си го е заслужил рашиста!
Kъм статия Взривиха с граната руския майор Гурциев, виновен за смъртта на хиляди в Мариупол
|
2025-05-29 09:45:25 | Айде швабиии стига се ослушвате ами дайте на човека каквото трябва! Ок това е умен начин да завоалираш нещата че заедно ще ги произвеждате тия ракети, но дайте им ново и много оръжие! Дължите го след толкова години изгодна търговийка с блатните!
Kъм статия Германия и Украйна заедно ще произвеждат далекобойни ракети
|
2025-05-29 09:41:29 | Наглостта на рашистите никога не е спирала! Лошото е че понякога демокрациите допускат с измами на власт да дойдат такива като краснов и това играе в случая в полза на рашистан! Няма да е за дълго обаче, ще си намерят майстора и жужака и оранжевия смешник също!
Kъм статия Русия предложи на Украйна неприемливи преговори в Истанбул на 2 юни
|
2025-05-28 16:12:50 | А нещо друго не иска ли жужи? Примерно един зад вратленцето? Нещастно, злобно, алчно , мръсно, подло, блатно джудже!
Kъм статия Путин иска от Запада гаранции черно на бяло, че НАТО няма да се разширява и че част от санкциите ще паднат
|