| 2022-03-26 00:53:53 | Tarabata1 искал да се кръсти на тръбата, за да покаже колко е важна българо-съветската дружба между народите. Че ако няма тръби, няма никаква полза от Страна Огромная.
Но вместо това се кръстил на Гошо Тарабата. Прякор на Вожда Георги Димитров, след като "братушките" го отвличат в "санаториум" и го правят алкохолик, защото не им играе по свирката.
Kъм статия Пентагонът: Херсон вече не е под руски контрол
|
| 2022-03-26 00:49:33 | Сънуват ли роботите електроовце? - Не.
Сънуват ли копейкините тролове Путлер? - Да.
Мокри ли са сънищата им? - Да.
Kъм статия Изграждането на диктатора: власт на идеологията и идеология на властта
|
| 2022-03-20 12:30:47 | Е как няма да е гладен с празен хладилник и резервоар.
Kъм статия Спряха влаковете между Украйна и Беларус, обстрел на болница в Чернигов
|
| 2022-03-20 12:13:41 | Ще видиш ти един тормоз, ДНР и ЛНР като ти се изпразни хладилника и нямаш нищо в резервоара.
Kъм статия NEXTA: Кадри от митинга за осмата годишнина от анексирането на Крим съвпадат с видео от 2021 г.
|
| 2022-03-20 11:51:32 | "Медийте"
Българите не са и кресливите путлерови неграмотни тролчета.
Хайде кажи нещо за празни хладилници и празни резервоари. Днес плащат копейки само за такива коментари :D
Kъм статия Спряха влаковете между Украйна и Беларус, обстрел на болница в Чернигов
|
| 2022-03-20 11:11:11 | "Дано да са опорки, въпреки че ги чувам от наши политици вече... "Мика Зайкова прогнозира инфлация от 25-30%".
Хахахахаа :D
Хахахаха :D:D
Хахаха :D
Ха :D
Хахахахаха :D
Kъм статия САЩ предоставят една рота ''Страйкър'' на българската армия (видео)
|
| 2022-03-20 10:04:31 | Преброих поне 5 поредно коментара на тролчето zuljin, в които с повод и без повод говори само за празни хладилници и празни резервоари.
Това е новата опорка. Няма Расия - няма храна и петрол. Всичкая храна и петрол на Земята идва от Расия. Расия изнася храна и петрол дори и за Луната и Марс. Абе на цялата Слънчева система. Не на целия Млечен Път. Не на цялата Вселена. Ако са верни теориите за Мултивселената - и там изнася.
Kъм статия Ден 24 от войната в 5 разтърсващи кадъра
|
| 2022-03-20 09:38:02 | Тролчето zuljin вече навсякъде това за празния хладилник разправя. Това е последната опорка. Като не минават всички други номерца от Масква са спуснали нова директива:
Пишете на всички, че ако не ни оставят да убиваме и разрушаваме в Украйна, ще им се изпразнят хладилниците.
Да видим какво ще съчинят след като и тази опорка пропадне.
Kъм статия САЩ предоставят една рота ''Страйкър'' на българската армия (видео)
|
| 2022-03-20 09:04:20 | Статията е за монтирането на кадри от миналата година в събитието от тази година. Ерго - поредните лъжи и манипулации на руската пропаганда, която априори само от това се състои.
От там стигнахме до Меморандума от 1994, с който Русия се ангажира да няма териториални претенции към Украйна. Нарушен още през 2014 година.
Вие намерихте една статия преди 5 дни и само нея пускате щото друго нямате, без значение дали е по темата.
Колко е жалко да работиш трол и то такъв, който в събота вечер няма друга работа освен да троли пред монитора :(
А този бисер "А руска телевизия няма как да гледам, понеже вие я спряхте. Освен дето нямам телевизор." ще влезе в учебниците. Но не по пропаганда и тролене, а по хумор и сатира :D
Kъм статия NEXTA: Кадри от митинга за осмата годишнина от анексирането на Крим съвпадат с видео от 2021 г.
|
| 2022-03-19 20:05:02 | Нищо друго не казват. Руската телевизия монтира стари кадри и лъже както винаги.
Русия от 2014 година насам нарушава ангажиментите си от Меморандума.
Земята е кръгла.
Какво друго "казват американците"?
Kъм статия NEXTA: Кадри от митинга за осмата годишнина от анексирането на Крим съвпадат с видео от 2021 г.
|